Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti várjátok már a Battlefield...

Ti várjátok már a Battlefield 1-et?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 12:13
 1/9 A kérdező kommentje:
én igen
2016. máj. 8. 12:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem mi ezen a nagy szám ?
2016. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
nem, a Bf is tucatshooter lett.
2016. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
is is. várom mert érdekel, hogy mit tudnak kihozni belőle de egyúttal nem is érdekel mert nem menne a gépemen :D a BF 3 is épp hogy csak elnyöszörög, az tetszik, azzal elvagyok, a 4 szerintem tök ugyan az, legalábbis első ránézésre, a battlefront a hírek alapján elég gagyi lett persze a grafika patentos.. ha lesz a BF 1ben elég tartalom (a trailer alapján van rá esély, engem a gázos jelenet nyert meg) akkor látok rá esélyt hogy vissza nyerjék a fejlesztők a bizalmamat :) CODal nincs bajom, a 4ig tetszett, a többit meg vegyék csak a kis 10en évesek , valamiből nekik is meg kell élni :D ez az űrős cucc meg nem rossz, nemtom miért fikázzák, legalább próbálnak újítani. VH letudva, jelenkor letudva, jövő letudva. mégis mit csináljanak? ha még régebbre mennek akkor meg megkötik a saját kezüket, nem tudnak tartalmat bele tenni. középkori kaszabolásból is van már annyi gém hogy dunát lehetne rekeszteni vele. nem nagyon lehet már újat mutatni ezért próbálnak tovább menni mert ott még vannak kiaknázatlan területek :)
2016. máj. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem rontják el, mint a harline-t és a sw battlefrontot! Az utóbbi két bf nagyon gyenge lett, a bf4 félkész állapotban jött ki, ezért nem merem előrendelni!
2016. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, várom :DD
2016. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bf hogy lenne már tucashooter??? kb 4-5 -évente jelenik meg nagyobb rész (bf3, bf4) belőle, kisebbek 2-3 évente (hardline, battlefront). A tucatshooter nevet csak a COD érdemelte ki, mert minden évben új részt dobnak piacra, kevés újítással, több-kevesebb sikerrel, a BF nagyobb részei viszont mindig AAA kategóriás csúcsjátékok, hatalmas sikert aratnak. És tényleg jók...
2016. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én teljesen egyetértek veled utolsó válaszoló :D


Ráadásul szerintem annál nagyobb pofátlanság meg nincs, amit most az activision csinál az infiniti warfareval, hogy vedd meg a legacy editiont és megkapod a cod 4 remasteredet(Ezt csak azért mondom, mert szerintem a cod 4 az egyetlen és legjobb cod, de az tényleg jó.)

2016. jún. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!