Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem PC játékokat?

Ajánlanátok nekem PC játékokat?

Figyelt kérdés

Dell Windows 7 64 bit Home Premium, kb. 50 GB-s szabad tárhellyel rendelkező gépem van, i5, 1.60 Ghz (de asszm 2.-ig tud gyorsulni)


Szerettem régen a Cabalt meg az Angels Onlinet. Az Age of Wullinnal se lett volna bajom, ha tudom irányítani a karaktert. Életem nagy kedvence a Sims (1-2-3)

Kipróbálnám a Zanzarah nevű játékot, de a Win7-es gépem nem engedi lejátszani (jobb klikk, tulajdonságok, stb. XP módban sem) ezt az XP-s játékot. A Metin nem tetszett, valahogy olyan nagyon hosszúra nyúlt, vagy hogy mondjam, a lényeg, hogy nem jött be. Szeretem a karaktert fejleszteni, egyedivé tenni.


És nagyon szerettem a Thrilliont, amikor még volt, de az nem telepítős, teljesen online :D


(Cabalban íjász,

Angelsben gyógyító papnő (priest) voltam- ezzel játszottam a legtovább, illetve a Sims már óvodás korom óta megy :D )


Lehet harcosabb és nyugisabb is, most valamilyen fantasy-re vágynék, de akármie szetekbe jut, azt szívesen fogadom :)


(A POLLEN nem tetszett)

18/L



#pc-játék-ajánlás
2016. máj. 5. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
őszintén, le lehet pontozni, de egyet értek az előttem szólókkal. most csak azért, hogy írjak neked egy példát mondom el hogy én is lány vagyok, de ha mondjuk kiírok egy kérdést egy játékkal kapcsolatban, max az életkoromat írom ki, és azt nem hogy lány vagyok. a játékos lányok többsége ugyanis nem csak mmorpg-t, meg sims-et játszanak. engem, mint sok mást is, az olyanok is érdekelnek amiket írtál hogy egy lányt nem kifejezetten érdekelne, pedig hidd el, ha egy lány tényleg játékos akkor ezek is érdeklik. ha nem írod oda a nemed is ugyanilyen válaszokat kaptán volna, kivéve persze az olyan kommenteket amiben a nemed kiírását kifogásolják, amikkel eléggé egyetértek, mert őszintén engem is bosszant amikor egy kérdésben ezt kiírják, úgy értem: mit vártok ilyenkor? mert az az érv hogy a legtöbb lány nem játszik olyanokkal, elég gyenge. tudom hogy mostanában kezd divat lenni a gamer lány dolog, de ez az új trend szerintem baromira nevetséges, mert ne azért játsszanak az emberek, mert fúú ez most menő meg jó pont lehet a fiúk szemében, hanem mert tényleg szenvedélyük. :) még ha nem is emiatt írtad ki hogy lány vagy, akkor is ellenszenvet válthat ki, és ilyen válaszokat eredményezhet, mert egyébként meg tényleg tök fölösleges kiírni.
2016. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy valaki ismételten előre vitte a kérdés megválaszolását. -.-


Én már elmondtam a véleményem, sajnálom, ha ez bárkiből is - teljesen ismeretlen ember lévén - ellenszenvet vált ki, az ilyeneket csak sajnálni tudom. Feltehetőleg nem azért kérek pc játék ajánlásokat, mert hú, nézzétek, gamer lány, de menő. Ha ilyen feltűnési viszketegségem lenne, akkor ezt a facebook oldalamon tettem volna, nem itt, random, név nélküli emberekkel. Szánalmas, ha valakinek ilyen egyáltalán eszébe jut.


A kort már elmondtam, hogy miért lehet fontos kiírni, és hozzá szokták írni a nemet is. Önmagában L/F-et, vagy szimplán valamilyen számot ritkán szoktak írni a kérdések végére. Engem sosem zavart, ha valaki odaírta. Ha nem odaillőnek éreztem, akkor se - a kérdés megválaszolását hátráltatva - kezdtem el vitalavinát indítani a dolgon, figyelmen kívül hagytam.


Biztos sok lány van, aki szereti a mindenféle zombivadász meg egyéb játékot, de azért nem a többség, jelenleg, és ebben biztos vagyok. Te te vagy (ez mindenki másra is vonatkozik), én én vagyok, ki így lát dolgokat jónak, ki meg úgy, és szerintem mindenki tegye fel a kérdéseit úgy, ahogy akarja.


Amúgy meg tök jó, hogy 8 hozzászólásból csak 4 szól a kérdésem megválaszolásáról ... Elképesztő, hogy az emberek mennyire szeretnek mindenbe belekötni és mennyi idejük van minderre.

2016. máj. 9. 09:43
 13/16 anonim válasza:

Én a kérdezővel értek egyet, nem értem, mi a f**znak kell belekötni minden ilyesmibe. Sztem jó, ha valaki kiírja, mert tényleg irányadó lehet. Akinek meg nem tetszik, az ignorálja, vagy ne válaszoljon, bár a kötöszködők is úgy láttam, hogy vitatkozni mindenen tudnak, de ajánlani valamit már nem.



A Black Desert nem tudom, megjelent-e már, de jókat hallottam róla. A Legend of Kyrandia kicsit angels onlineos, a Dragon Age tipikus fantasy

2016. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Gauldoth ***** válasza:

Kérdező, ha már ígérted, hogy rájuk nézel, írj már egy üzit, ha valamelyiket kipróbáltad, hogy neked hogy tetszett!


Köszi!

2016. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia, mindegyik tetszett, a legjobban a Witcher meg az Imperium Galactica 2 :) Sajnos nem elég nagy a gépem az összes játékhoz, így majd szelektálnom kell, egyelőre majd a Witchert próbálom mindenképpen megtartani, aztán függően attól, hogy mennyi helyem marad, úgy fogok majd tovább menni :D :)
2016. máj. 11. 08:33
 16/16 Gauldoth ***** válasza:
Na örülök, hogy akkor segítettem, és annak is, hogy van még akit nem csak a legújabb játékok érdekelnek :)
2016. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!