Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem PC játékokat?

Ajánlanátok nekem PC játékokat?

Figyelt kérdés

Dell Windows 7 64 bit Home Premium, kb. 50 GB-s szabad tárhellyel rendelkező gépem van, i5, 1.60 Ghz (de asszm 2.-ig tud gyorsulni)


Szerettem régen a Cabalt meg az Angels Onlinet. Az Age of Wullinnal se lett volna bajom, ha tudom irányítani a karaktert. Életem nagy kedvence a Sims (1-2-3)

Kipróbálnám a Zanzarah nevű játékot, de a Win7-es gépem nem engedi lejátszani (jobb klikk, tulajdonságok, stb. XP módban sem) ezt az XP-s játékot. A Metin nem tetszett, valahogy olyan nagyon hosszúra nyúlt, vagy hogy mondjam, a lényeg, hogy nem jött be. Szeretem a karaktert fejleszteni, egyedivé tenni.


És nagyon szerettem a Thrilliont, amikor még volt, de az nem telepítős, teljesen online :D


(Cabalban íjász,

Angelsben gyógyító papnő (priest) voltam- ezzel játszottam a legtovább, illetve a Sims már óvodás korom óta megy :D )


Lehet harcosabb és nyugisabb is, most valamilyen fantasy-re vágynék, de akármie szetekbe jut, azt szívesen fogadom :)


(A POLLEN nem tetszett)

18/L



#pc-játék-ajánlás
2016. máj. 5. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Assassin's creed 2, brotherhood, 3, 4

Witcher 2-3

maffia 2

shadow of mordor

skyrim

telltale game of thrones

2016. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

csak ha tudnám miért kell van mindig hogyha egy lány ír egy kérdést játékokról, MUSZÁJ kiírna hogy lány és hogy hány éves. enélkül is simán tudunk ajánlani játékokat, senkit sem érdekel hogy lány vagy-e vagy sem

bocs, de már tököm tele van ezzel ezért írtam le

2016. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
#2: Nem vagy vele egyedül.
2016. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gauldoth ***** válasza:
68%

Én egy kicsit régebbi játékokat fogok írni (ált.alában 2000 és 2010 közöttiek de lesznek kivételek) amik szerintem a világ legjobb játékai voltak. Legalábbis számomra.


Fejtörők:

Commandos2:

A játék egy második világháborús elit alakulat irányítása felülnézetből. Hangulatos, jó zene, és valóban nem könnyű.


Desperados:

Hasonló az előzőhöz, de a vadnyugaton, és ezúttal egy jó kis történetet is kapsz.


Stratégia:

Heroes IV:

Mindenki a 3-at szereti, de szerintem ebben voltak a legjobb hajárat történek, érdemes végigtolni. Mellesleg a Gauldoth nevem innen van.


Imperium Galactica 2:

Magyar program, és máig szerintem a legnagyobb szabású ezek közül. Űrben játszódó birodalomfejlesztős cucc. Jó történettel, és ami lenyűgöző, hogy akárhányszor játszod le, midig más lesz, mindig lesznek olyan dolgok , amiket még sosem láttál benne. Akárhányszor végigjátszható.


Civilization V:

A sorozat mindig egyre jobb lett, és egyellőre ez a legjobb. "A játék mottója: csak még egy kört!" :D


RPG:

SW- KoToR 2:

Az első játék is remek lett ebből, és érdekes plusszokat ad ehhez, de ha azt kihagyod, akkor nem halsz meg hülyébben. De ha enélkül éled le életed, akkor kevesebb leszel. Ezt a játékot a története, és az azon való átvezetése miatt MUSZÁJ kipróbálni. Mondanám, hogy legalább 1x, de aki játszott evvel, sosem 1x játsza végig


TES IV, Oblivion

Skyrim elődje. Egyrészt ahhoz is ad némi kevés érdekességet, de ez a játék szerintem jobb mint a fent említett. Ugyanaz a szabadság, bármit megtehetsz, több esetben rendkívül izgalmas sztori, remek karakterek. Egyszerűen élmény, akárhányszor nekilátsz.


TES V Skyrim:

Techikailag újabb, és látványosabb (sőt, gyönyörű tájak és egyebek). A világ szerintem kicsit monotonabb, de ez a játék is bír néhány remek történettel. És itt is tökéletes szabadság.


GTA San Andreas:

Már amennyire ez RPG de ezt senkinek nem kell bemutatni.


GTA Vice City:

Nekem ez a kedvenc GTA-m


Witcher 1-2:

Átkozottul nehéz, de a történet és a világ megéri.



Lövölde:

Quake 3 aréna:

Semmi értelme, csak MULTIban, de abban a LEGJOBB mai napig.


Unreal Tournament:

Hasonló az előzőhöz, picit más stílusban. Jobb zenével:P


Bioshock Infinite:

Csak ha a nagyon bonyolult történeteket is szereted kibogozni.


SW Jedi Outcast:

Vérbeli Star Wars történet, amiben egy Jedi vagy.



Egyéb:

Roller Coaster Tycoon 2:

Vidámpark építős. Egyszerű mint egy százas szög. Viszont, ha szeretsz a fantáziádra hagyatkozni, csinálj egy pályát, ahol nem korlátoz a pénz, és készíts egy vidámparkot, amilyet el bírsz képzelni. Én biztos hogy elütöttem már pár nap játékidőt előtte, megcsinálva, amit elképzeltem.


Worms 2, Worms Armageddon, Worms World Party:

Ez a 3 játék, gyakorlatilag 1. A 3.-at a legkönnyebb elérni, úh . azt ajánlom. Aki ezekkel a kukacokkal nem játszott, nem tudja milyen egy igazi szórakoztatásra összpontosító szelíd játék. Semmi extra, csak jó játékélmény, főleg többen.


Autós:

Speed Busters American Highways:

Igazából 6+1 pálya a játék. Ez is többesben a legjobb, de magában is elővehető nem 1x. Remek hangulatú pályálk, akadályokkal. Olyanokkal, mint például a Mexikói pályán egy van egy alagút, ahol ha rámész egy pontra, akkor legördül egy nehezen kikerülhető szikla. tényleg, a hangulatos a kulcsszó, remekül stimmelő zenékkel.


NFS Underground2:

Klasszikus, nem kell bemutatni senkinek


Biztos van amit kifelejtettem, és sokan mást szeretnek, de szerintem nekem ezek a legfelejthetetlenebb játékok. Aztán még biztos írok, hogy mi az, ami még kell ide :D

2016. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gauldoth ***** válasza:

Ja, hát igen. Én szeretem a sportjátékokat, amik azért úgy évről évre el szoktak avulni, de egyet kiemelnék:


FIFA 2002 World Cup:

Máig vannak napok, hogy előkapom. Persze mára sok értelemben elavult, de olyan hangulatos, amilyet azóta nem csináltak. Egyszerűen, ha ezzel játszol, el fog kapni a vb hangulat :D

2016. máj. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Második és harmadik :


Azért kell kiírni, hogy megússzam az olyan javaslatokat, ahol zombikat kell kell gyilkolni, vagy ahol véres, esetleg háborús a játék menet, mert az ilyenek hidegen hagynak, és ezzel azért lehet sejtetni, hogy kb. egy 18 éves lányt mi érdekelne. Meg aztán a játékoknak is vannak korhatár besorolásai, én mondjuk egy 11 évesnek és egy 18 évesnek is más játékokat ajánlanék.

2016. máj. 6. 11:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Gauldothnak köszönöm, meg fogom nézni őket :)
2016. máj. 6. 11:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Half Life 2-ket próbáld ki! Fps de kötelező darab.
2016. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb lenne leírni, hogy mi nem érdekel, minthogy lány vagy... Rohadt sok lány van akit érdekelnek az olyanok szóval ez így rohadtul nem passzol össze.
2016. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Oké, akkor veszekedjünk még egy sort a semmin :D :D


Lehet, hogy a te szavaiddal élve rohadt sok van, de azért nem a többség. És a kor meg azért is fontos egy számítógépes játéknál, mert mondjuk egy 10 éves gyereknek nemtől függetlenül nem a Silent Hillt fogod ajánlani.

2016. máj. 8. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!