Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ilyen fejlesztésnek mi...

Az ilyen fejlesztésnek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Mostanában játszok a Midnight Club szériával, ami egy autóversenyzős játék(híresen nehéz, bár én inkább féregnek nevezném).

Ugyan az, mint az Underground csak pepitában, a Rockstar fejleszti, a GTA V motorja van alatta.

Na már most, only konzol, de én gépen elindítottam emulátorral, aminek van egy olyan jó tulajdonsága, hogy quick save.

Verseny közben lenyomom az F1-et, aztán ment.

Na szal ezt azért teszem, mert másképp kb lehetetlen, de még így is necces átvinni egy versenyt.

Miért?

Mert megyünk a géppel fej-fej mellett, jön a kanyar, bevesszük, az én sávomban persze forgalom, bukok egyet.

Visszatöltöm, tudom, hogy a kövi kanyarban jobb sávban autó.

Kicsit visszaveszek, megyek bal oldalon, bamm, ugyan úgy autó, átpakolta oda.

Aztán quick load még egyszer meg megint, ismét, majd megint, mert a gép nem hagy elmenni abban a tetves kanyarban csak mikor már nyomtam kb 10 restartot.

Mi ez????

Edddig is sejtettem, de mióta rájöttem a quick save lehetőségre, tisztán látni.

A legjobb, hogy a játékban úgy lehet tölteni a nitrót, hogy beállsz a másik háta mögé.

Aztán kilősz.

Papíron.

Valójában kb minden 10. eset sikerül, mert bár max 4 nitród lehet, a gépnek mindig van plusz egy és ilyenkor ő is belövi.

Vagy nem is nitrózik, egyszerűen alapból még gyorsul annyit, a lényeg, hogy szintén 10 quick load, aztán talán engedi, hogy beelőzd.

Nem rég olvastam a Vakonodkról is, hát az is apám, direkt úgy megcsinálni a játékot, hoyg ne lehessen végigvinni.

na most tényleg, az ilyennek mi értelme van?


2016. máj. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Hogy legyen mit kérdezned.
2016. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A megoldás: Nem kell bénának lenni :D

Egyébként ha ennyire frusztrál, akkor minek játszol vele? Autós játékokban mellesleg már jópár éve divat az elelnfél turbózása, hogy ne tudd nagyon lehagyni, és megmaradjoon a kihívás.

2016. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért szívrohamot ne kapj már a nagy méltatlankodástól. Kötelező játszani vele?
2016. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na állj!

Én ismerem a sorozatot, az első két rész korrekt volt minden téren, a három, négy viszont tényleg akkor egy +++++ játék volt, hogy olyat én se láttam se előtte, se azóta.

Jól írják, dobd ki!

2016. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tény, hogy a játék eléggé érdekesen kezeli a versenyeket.

Röhej, hogy a grafikát, irányítást, zenét, hangulatot simán hozta a csapat, főleg Detroitot, hát az valami félelmetes. Aztán itt vérzik el.

Annak idején engem is többször leszopatott.Azért a Dub részről mindent elmond, hogy 10 nyertes versenyből 9 úgy végződött, hogy egy másodpercen belül érkezett be a 8 versenyző!!!

Wtf? Kb, mint az árnyék, úgy mentek rád, ha pedig hibáztál, kezdhetted újra. A trükkje egyébként az volt, hogy motorral kellett menni.

Úgy volt esélyed.

2016. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!