Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A San Andreasban, hogy lehet...

A San Andreasban, hogy lehet megcsinálni a Jizzys küldetést?

Figyelt kérdés

A Jizzy-s küldetésemet, már legalább 20-adszorra játszom és nem sikerül megölnöm a prédikátort és a testőreit. Van valami bevált módszeretek?

Ill. a kis repülős, amikor ki kell lőnöm az autókat..hát sz is nehéz.. :(


2010. ápr. 6. 17:38
 1/5 Dawe93 ***** válasza:

Én is sokat szenvedtem vele mire megcsináltam, de aztán rájöttem a dolgokra.


Mindig arra törekedtem, hogy belemenjek a testőrökbe.

Mindkettőt felborítottam és felrobbantak.


A prédikátort addig üldözd, amíg el nem ér ahhoz az emlékműhöz ami két ívből áll. Nem tud átmenni rajta, felborul, a limuzin pedig csúszik az oldalán de a prédikátor nem száll ki belőle így felrobban a limó.


Én így csináltam, szerintem próbáld meg.



A kis repülős küldiben nem tudsz mást csinálni, csak óvatosan repülni, minél rövidebb utat keresni és próbáld szemből lőni a célpontot.

Nekem még félig volt az üzemanyagom, mikor leszálltam a háztetőre.


Remélem segítettem, sok szerencsét. ;)

2010. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom :)
2010. ápr. 10. 09:42
 3/5 A kérdező kommentje:
na meg még az a bajom, h szinte mindig úgy halok meg, hogy felfordul az autóm...nincs valami felfordulásgátló kód? :)
2010. ápr. 10. 13:04
 4/5 Dawe93 ***** válasza:
50%
Felfordulásgátló kód nincs, de amúgy is, hogy nézne az ki, hogy rá van tapadva a verdád az aszfaltra? :D
2010. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bence2002w válasza:
Csak el kel fuvarozni meg kell ölni egy pár embert meg fel kell robbantani a limót vagy a fekete kocsit
2012. júl. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!