Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt, hogy kell megcsinálni...

Ezt, hogy kell megcsinálni GTA San andreasban? ( lent . )

Figyelt kérdés
Szóval már egy ideje meg van a játék, de soha nem csináltam küldetéseket, mindig csak vezettem benne ( van kormányon .. ) küldetésekből 5 kb megcsináltam és kész, mert hát nem bírom megcsinálni őket ... xD Arra lennék kiváncsi, hogy hogyan lehet barátnőt szereznie carlnak, és állítólag van ez a hőt coffee mód, amivel behívód a csalt a házba és akkor kávézol vele, utána mg le tudsz feküdni vele vagy mi .. Ha ezt a módot letöltöttem, hova kell berakjam, és a játékban hogyan tudom majd használni? Ja és egy ténylg utolsót: mi az, hogy krekkelni a játékot és az mire jó? Ha vki tud segíteni részletesen írja el mit hogy kell, mert béna vagyok :DD
2010. aug. 23. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A crackelés az az amikor feltöröd a játékot, hogy tud használni azt a verziót amit a netröl szedtél le. A hot coffee-t nem emlékszek hogy hova kell rakni, de ahhoz muszáj lesz küldetésezned mert az első barátnődet küldetésben szeded fel. Játékban meg mindent leír részletes ha ott tartasz.
2010. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És meddig kell elmennem a küldetésekben, hogy legyen barátnőm ? :S
2010. aug. 23. 00:59
 3/4 anonim válasza:
de kanos lehettsz xDDD
2010. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első barátnőd Denise lesz a "Burning Desire" küldetésben, de el kell érned egy százalékot, hogy szexelhess vele. Amúgy összesen hat barátnőt szerezhetsz.

Amúgy: [link]

első link

Nehéz volt?:D


Valamint még egy jó tanács: a jövőben próbáld ki inkább élőben a szexet:D

2010. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!