Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3?

Assassin's Creed 3?

Figyelt kérdés
befejeztem az ac 3at. desmond meghalt meg minden pedig a játék szerint még csak 44 százalékon vagyok a történetben. miért?

2016. ápr. 17. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Köszi a spoilert. . .
2016. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerencséd van hogy én már végigvittem, de máskor légyszíves jelezd már hogy történetbeli csavart írsz le, mert így elrontod más élményét... le kellene törölni ezt a kérdést.
2016. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lol, nekem is spoiler (ha tényleg megmurdel). xd De ezek után lehet, hogy mégiscsak nekiülök befejezni a játékot. :D
2016. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert csak a fő történet/küldetésszálon rohantál végig, a többivel meg nem foglalkoztál.


Egyébként a spoilert tényleg illik jelezni. Ha nem játszottam volna már végig, úgy elküldenélek az anyádba, ahogy még nem voltál.

2016. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi mindenkitől :( erre nem gondoltam. törölném a kérdést csak tudtommal nem lehet
2016. ápr. 17. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj a moderátoroknak, hogy a lénxegi részt töroljek, vagx irjak be a kerdesbe, hogy spoiler. Ha valaki rákeres erre, őt is rosszul erintheti. Vagy kérd meg őket, hogy spoiler miatt töröljék a kérdést.
2016. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Spoiler miatt töröljék a kérdést? Emberek, 11:13-kor ne égessetek már ki ennyire könyörgöm. :D Aki nem tart ott és nem akarja, hogy spoilerezenek neki elolvass annyi részt, hogy ,,befejeztem az ac 3at" és tovább megy, mert tudja, hogy ő rá úgyse fog vonatkozni a kérdés, hisz még nem fejezte be. Ennyire nagy hajcihőt ne csináljunk már egy spoilerből, sokan már nagyon túlzásba viszik a hisztit miatta.

Nekem a Star Wars VII-et spoilerezték le totál, a megjelenés után 1 héttel, mégse siránkoztam meg hisztiztem.

2016. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es


És ki foglalkozik azzal hogy téged nem érdekel? Mást meg zavarja. Ennyi. Nem kell nagy szintű felfogás ahhoz hogy ezt valaki megértse. Nem is értem milyen értelmi alapon lehet ebbe belekötni.

2016. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 V.Tina ***** válasza:

A 100%-hoz az alábbiak kellenek (amennyiben erre vagy kíváncsi):

1. minden erőd el kell legyen foglalva

2. minden tollat meg kell szerezned

3. minden ládát ki kell nyitnod

4. minden civil illetve tanya küldetést meg kell csinálnod, plusz a hajós küldiket is

5. Bostonban és New Yorkban minden körzetet fel kell szabadítanod


Lehet kihagytam valamit még, de azt hiszem ennyi. Én is most a 100%-ra hajtok, 75%-on vagyok most azt hiszem, és még messze van a vége :) Röviden minden küldetést, minden szir-szart meg kell csinálnod, a legapróbb dolgokat is.

2016. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!