Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed III Bostoni...

Assasin's Creed III Bostoni bunyósok A matróz. Hogyan?

Figyelt kérdés
Az Assasin's Creed III-ban a Bostoni bunyósok küldetéssorozat A matróz című küldetésben a matrózt soha nem tudom legyőzni.Mindennel próbáltam,de sohogy sem sikerült.Mindig legyőz.Nem tudom,hogy trükk vagy mi kell hozzá.Aki tud,segítsen.

2016. ápr. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ellentámadni kell, aztán megtörni a védekezését, de a füstbombák is segíthetnek.
2016. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A matrózos bunyóknál ha jól emlékszem nincsen semmilyen felszerelésed, csak a két kezed.

Nem tudom konkrétan melyikről beszélsz, de volt 1 olyan fickó akit csak úgy tudtam leverni, hogyha a környezeti elemeket használtam. Nem lehetett se megütni, se legyengíteni, se counterezni, csak akkor sebződött, ha nekivágtad pl. az asztalnak, hordónak, stb.

2016. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A másodiknak igaza van csak a két kezed lehet használni.És arról beszélek,amelyiken a hajón vagyunk.És azt is elfelejtettem hogyan lehet nekivágni ilyen dobozoknak.Próbáltam már leteríteni,de nem sikerült.A vízbe lökés meg aztán nagy hülyeség volt,mert meghalt,oszt az állítólag nem ér :D
2016. ápr. 11. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Sqjnos nem emlékszem akkor rá, keress rá youtuben
2016. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de ott csinál valamit,de nem tudom mit.Nem mondja melyik gombot nyomta le hozzá,úgyhogy gebasz :/
2016. ápr. 11. 18:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket,de már rájöttem,hogy amikor belassul a kép,akkor meg kell nyomni a space-t.Már azóta egy csomót le is győztem :D
2016. máj. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!