Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jó lol játékos?

Hogyan legyek jó lol játékos?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig megölnek, én pedig senkit sem tudok megölni, és ez annyira bánt. Nem szeretnek már emiatt játszani velem haverjaim, mert lehúzom őket. Fogalmam sincs, mit csináljak..

2016. ápr. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tehetsz mást mint hogy gyakorolsz (többet játszol), esetleg nézhetnéd a profibb játékosok meccseit.
2016. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Mindenki volt kezdő.
2016. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, csak annyi különbséggel, hogy én utasítom mindig vissza a barátaimat, mert a 25-ös szintemmel a silveresek és goldosok között csak feedelnék. Ki kell tanulni a legkönnyebb karakterek, és érdemes masteryt és rúnákat csinálni. Sokat dobnak a játék első fázisában. Tudom ajánlani Katarinát, ő például könnyű hős, és alacsony szinteken (bronz, silver, esetleg gold)is lehet aprítani. Amíg el nem jutsz 6-os szintig, nincs más dolgod mint farmolni. Csak akkor menj rá valakire, ha biztos vagy benne, hogy meg tudod ölni, senkinek sem kell a felesleges halál. Sose te légy az első, aki beugrik a csapatharcba, várd meg, amíg az ellenfélnek elfogy a cc-je, persze ehhez ismerni kell a hősöket, amit idővel megtanulsz. Ott van még Garen, róla nem is írok semmit, iszonyú erős tank, nála könnyebb hős nincs is. Továbbá: Darius, Tryndamere, Teemo, Fiora
2016. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl. keresel egy olyan játékot, amiben nem csak a kudarc és szenvedés a részed, hanem az öröm és a sikerélmény?

Sosem játszanék olyan játékkal, amit nem élvezek, még ha az összes barátom azt tolná is.

2016. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne feedelj, illetve kérd meg htomi5 barátomat, hogy segítsen.
2016. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!