Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csinaljak hogy esl jatekos...

Mit csinaljak hogy esl jatekos legyek?

Figyelt kérdés
Valamilyen nemzetkozi bajnoksagon szeretnek reszt venni. Cs go lol es dota 2 ben gondoltam

2016. ápr. 6. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdésnek legyen kb 2-3000 órád az adott játékban, aztán legyél benne a legjobb 98%-ában a játékosoknak és próbálj meg beférkőzni valami shit-tier kompetitív csapatba ahonnan végül "felfigyelnek rád" és feljebb juthatsz.
2016. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Három játékban egyszerre? Az a szép...

A lényeg, hogy ambícióban nem szenvedsz hiányt.

Én inkább sikeres vállalkozó lennék, mint hivatásos kocka, de nem vagyunk egyformák.

2016. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fogas kerdes: tudod egyaltalan mibol all egy ilyen jatekos elete es hogy mennyi eselyed van egyaltalan hogy 2 fillert kapjal ezek utan?
2016. ápr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell szegény kisgyerek álmait összetörni. Mindenkinek voltak álmaik gyerekként. Én is játékos akartam lenni, meg játéktesztelő meg hasonlók gyerekként. Majd kinől ebből a korból.


Ez nem csak így megy, hogy szerinted egészen jól játszol és akkor jőn egy profi és mindjárt felvesz a csapatába. Szóval jobb ha ejted a témát.

Ha nagyon akarsz, akkor próbálkozhatsz, de légy óvatos, mert az egész életedet elcseszheted és majd felnőtt fejjel fogod bénni, hogy ilyen álmokat kergettél.

Ugyanis, rengeteget kell ahhoz játszanod. Versenyeken résztvenni és ott is a legjobbnak kell lenned. Mivel ennyit játszol, semmi másra időd nem jutna, szóval a suliban kapnád a rossz jegyeket. Aztán egyszer bejefezed a sulit, és még mindig semmi, csak egy hobbi játékos vagy. De munkát valamit azért kell keresni, hogy meg tudj élni. No de ki az aki felvesz téged ilyen rossz jegyekkel? Hát semmi jól fizető állást nem kapsz. Ha akarsz játszani tovább, akkor meg előbb utóbb új PCre lesz szükséged, amit miből akarsz majd megvenni? Aztán majd lassan rájössz, hogy egy ilyen dedós álommal elcseszted a jövődet.

2016. ápr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Az én időmben a gyerekek arról álmodtak, hogy űrhajósok vagy tűzoltók lesznek... ma meg arról, hogy kockák... változnak az idők...
2016. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Mind a három játékban csak top tiereseket kérnek fel. Nem éri meg annyi időt beleölni. Mondj le róla, jobban jársz, nem köcsögségből mondom de full nemér ennyit hogy több ezer órát elverj rá.
2016. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez kb olyan, mint "Ki akarok jutni az olimpiara gimnasztikaban, dijlovaglasban, es mukorcsolyaban". Elmeletileg elkepzelheto, gyakorlatban szinte nulla az esely + par evet tart a karriered, es fogalmad sincs, hogy mit csinalsz utana az eleteddel.
2016. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!