Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A plans vs zonbies garden...

A plans vs zonbies garden warfare 1 vagy 2 a jobb?

Figyelt kérdés

Ha az árát nem figyeljük melyiket érné megjobban megvenni?

És mik a legfontosabb különbségek? Mennyien játszanak még az elsővel?



2016. ápr. 1. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Tartalom szempontjából a GW2 kb. 3-4-szer nagyobb, mint az első: több pálya, több karakter, több felszerelés, van benne egyjátékos mód, stb. Egyetlen dologban jobb az első rész: a pályák minőségében. Valahogy jobban meg vannak tervezve, egyik karakterosztály sem dominál rajtuk, stb.

Viszont nemrég bekerült ingyenes frissítésként az első rész egyik kedvenc pályája a GW2-be- ki tudja, lehet, hogy a többi is jön?

Az elsőt még mindig rengetegen játsszák, két percnél többet sosem kell várnom egy menetre.

Az első részben megnyitott karaktereket át lehet vinni a másodikba is, úgyhogy ha már szanaszét játszottad, válthatsz a 2. részre, addigra már az is olcsó lesz.

2016. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az első hogy futna egy gtx650-en?
2016. ápr. 2. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Mint a villám, nekem a 2. rész is 50 FPS-en megy ugyanezzel a kártyával.
2016. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már töltöm az originről az első részét. 48 órás próbaidővel.
2016. ápr. 3. 10:32
 5/6 A kérdező kommentje:
De miylen graf. beállitásokon megy és felbontáson?
2016. ápr. 3. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Mindent 1980x1080-ban játszom, az első rész High beállításokkal hozza a 60 FPS-t, a második Medium-High beállításokkal az 50-et. Felhúztam High-ra is, de nem sok különbséget tapasztaltam, az Auto Detecttel legalább stabil a képfrissítés.
2016. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!