Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem mondani stratég...

Tudnátok nekem mondani stratégiai játékokat régieket?

Figyelt kérdés

Engem leginkább olyan érdekelne mint a guild( nem megy) videókari miatt,strongholdage of empires,diablo, anno sem megy nincs kép hang van,de nem ez a lényeg. processzor nagy teljesítményű+ ram is van 4gb a gépbe tehát a videókarim alaplapi ,mert majd veszek bele egy egyszeű karit. engem igazából középkori vagy előtti fejlesztgetős,gyüjtőgetős játék érdekelne nemgond ha csúnya csak összetett gondolkodós és nehéz legyen ,de piszkosul.


Köszönöm szépen.



2016. márc. 28. 16:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Találtam Settlers 4 +összes kieg.+ full magyar eredeti release felirat,videók,hang .. ha valaki keresi nkáárén van fennt.
2016. márc. 28. 16:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Patrician 3


Port Royale 2


Anno 1503


a Sierra városépító sorozata: Caesar 3, Pharaoh, Zeus, Emperor: RotMK


Knights and Merchants: A parasztfelkelés (A KaM Remake modot feltétlenül rakd fel hozzá)


Cultures sorozat


Majesty: The Fantasy Kingdom Sim

2016. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!