Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ilyen művészi videójáték...

Az ilyen művészi videójáték alkotások mint pl:a Bioshock Infinite, vagy a Soma miért nem kapnak oscar díjat?

Figyelt kérdés

Ennyire sajnálják a videójátékoktól,vagy lenézik őket?

Sajnos a legtöbb emberben a "videójáték" szó hallatán egyből az agyatlan call of duty lövöldék jutnak eszükbe.

Ez lehet a baj?



2016. márc. 28. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy az Oscar díj valódi neve a Filmművészeti és Filmtudományi Akadémia Akadémiai Díja. Azaz FILMeknek adományozzák.
2016. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a játékokat le is nézik, például a könyvek mért nem kapnak oscar díjat?Mert az csak a FILMEKNEK jár.A játékoknak ott van a "The Game Awards" csak, ez nem annyira népszerű mint az oscar díj mivel, körülbelül csak 2-3 éve létezik.Itt vannak a tavalyi év nyertesei: [link]
2016. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem lenne érdemes az ilyen játékoknak efféle díjat osztani, mert mondjuk egy filmnél a néző közönség min 85%a általában egyetért, ami persze bizonyos játékoknál is elmondható, de azért szerintem egy játéknál inkább van többféle vélemény mint egy filmnél. plusz, egy játéknak nem az a lényege, hogy "művészi" legyen (szerintem). az a készítők döntése, ha ők így csinálták, és nem védeni akarom a COD-ot, de az sem kevesebb egy művészjátéknál, csak mert éppen más. ha például jobban megnézzük, igaz a cod nem művészi, de szinte végtelen szórakozást nyújt, vagy legalábbis elég nagy számú játékos tolja a multiplayerét meglehetősen gyakran.
2016. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És igen,tévedtem,nem tudtam a the game awards nevű díjról,ezért gondoltam az oscar-ra,mivel talán a filmek közelebb állnak a videójátékokhoz mint a könyvek,zenék,stb...

De mégegyszer köszi a felvilágosítást!:)

2016. márc. 28. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!