Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen alacsony az MMR-em?

Miért ilyen alacsony az MMR-em?

Figyelt kérdés
Nemrég kerültem fel silver 5 be (nagy nehezen ) és nemrég 1200 MMR-em voltam. És ahogy megyek fel LP-ileg folyamatosan csökken az MMR-em.Azt tudom , hogy az MMR a játékod alapján adja a pontot de átlagosan 10 fölött ölök elég kevésszer halok is. Szóval nemértem , hogy miért csökken folyamatosan . Talán arra gondoltam , hogy ugye a haverjaimmal szoktunk primade-be menni akik bronze 1-2-ők , és hogy az miatt csökken. Szerintetek mi a baj ? A válaszokat előre is Köszönöm ! Szép Napot !

2016. márc. 26. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy csökken az MMR-ed, mikor az MMR adat titkosított? Az, hogy egy weblap azt mondja, semmit nem jelent, mert ott is csak találgatás van, a pontos adatot csak és kizárólag RIOT-tól tudhatnád meg.
2016. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!