Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak a Dead Rising...

Mit csináljak a Dead Rising 3-al, hogy normális FPS-el fusson?

Figyelt kérdés

Gépem(notebook):

AMD A8-7100 (Turbo core tech. 3.0Ghz)

AMD R7 265m 2Gb

12Gb RAM


Próbáltam össze vissza állígatni és minden fajta beállításon szinte ugyan az az FPS szám.


A játék elején,amikor a gép lezuhan és a roncsok között futkosok a rengeteg zombi között fut szépen 20-25FPS-el, még medium-High-on is. Aztán utánna,amikor átmászok a gépen lemegy 10-12FPS-re,még Lowon is,utánna pedig amikor már van az autós jelenet 5-10FPS között mozog a játék és ezt az átlag 10 FPS-t tartja végig a játék a városban, szinte bármilyen beállításokon (2-3FPS különbséggel).


Nem értem mit tegyek, ezzel a konfiggal,azért szerintem legalább Mediumon-on elkéne futnia 20FPS+-al,nem még Lowon.


Köszi a segítséget,tanácsokat! :D



2016. jan. 8. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy i7 proci, GTX 970 és 16 GB RAM mellett megy 30 FPS-el, és bármit állítok, nem változik (úgyhogy inkább High beállításokkal játszom).
2016. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz optimalizálatlan játék egy ingyenes indie horror játék szebben néz ki :) Ez van Pacsi :)
2016. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!