Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem gyengék a tankok?

Csak szerintem gyengék a tankok?

Figyelt kérdés

Kihagytam a s5 végétől idáig, tök bírtam a tankokat, de most teljesen haszontalannak érzem őket

Hiába az 5k hp, 300armor+mr 2 sec alatt szétkapják



2016. márc. 16. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs annyira tank meta, mint volt, de még mindig fontos szerepet töltenek be a játékban. Ha jól veszed az itemeket adott kompozíciók ellen, továbbra is jól elláthatod a tank feladatát, de nem annyira faceroll, mint volt.
2016. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jóval erősebbek a tankok, mint kéne.
2016. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dantagor válasza:
Hat nem tudom te milyen tankokat jatszol, de nautilus es malphite kb instaban rankeden.. Poppy es Shen is kegyetlen erosek.. Es Mundot is eleg nehez megfogni..szoval meg mindig metaban vannak a tankok es abban is maradnak..foleg hogy most már játszák a tank akalit is
2016. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

^ wood5 spotted.

poppy egy hulladék, nautilus kakát sem ér ha van egy kis eszed... :D

Am még mindig tank power van lolban is (végül is miért az adc legyen a carry, amikor van tank, ugye... logika? XD), nem véletlenül csak tankokat bannolnak, főleg, hogy a legtöbbnek gusztustalan sebzése van (jax, tk, jarvan, satöbbi)

2016. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, te kinek képzeled magad? Diamond felett vagy? Mert ha nem, márpedig én a hozzászólás jellegéből itélve elég biztos vagyok benne, hogy silvernél se vagy magasabb, akkor nem hiszem hogy jogod van "hulladéknak nevezni egy championt.
2016. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Masterbe nehéz bejutni a sok fizetett troll miatt. :D De nem estem vissza dia2be. Tudom, te a "pro" noobok farkát nyalogatod, mert fingod nincs a játékról, de ne itt add ki magadból a feszültséget. ;)
2016. márc. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs hogy lerombolom az illúzióidat, de nem a trollok miatt nem tudsz feljutni masterbe. Azért nem tudsz feljutni, mert rossz játékos vagy.
2016. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!