Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Klánháborún a 4-es meg a 8-as...

Klánháborún a 4-es meg a 8-as világban is vagyok. Hogyan lehet kilépni az egyikből? Vagy nemkell? Vagy miben mások azok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan nem értem mért akarsz kilépni... Azért hogy átléphess a v4-röl a v8-ra? Ha igen akkor, bal felső sarokba találod a kijelentkezés gombot (szöveget), katt rá. Amikor kiirta hogy megtörtént, katt a kezdölap gombra és lehet bejelentkezni ujra. Lehet választani melyik világba lépsz be.

Hogy miben különbözik? Azt nemtudom, mert nem vagyok azon a szervereken fenn. De itt találsz róla infót: Menny a súgóra, ott bent katt az Egyéb információra. És már láthatod is az egyik világ adatiat. A baloldali menüsorban legfelül kiválaszthatod melyik világ adatai érdekel. Ajánlom az opera böngésző használatát a játékhoz.

2010. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Ha van még kérdésed, vagy nem pont erre gondoltál a játékkal kapcsolatban, amit válaszoltam, jöhet.
2010. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

KÖszi:)

Amikor rámegyek hogy bejlenntkezés kiírja hogy 4-es világ vagy 8-as világ és mind a 2-ben más falum van és hogy az egyiket kitörölni.Vagy nemkell?

2010. ápr. 3. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemkell. A szabályzat csak azt tiltja hogy, az egyik világba több néven (accon) szerepelj. (Ha más email cimen regisztrálsz mégegyszer ugyan arra a világra, akkor kitiltanak). De ha te akarsz több világon is szerepelhetsz, amennyin csak akarsz. V1-re már nem lehet regisztrálni, de a 2-8 ig mindegyiken játszhatsz 1-1 faluval. De ha eléred azt a fejlesztési szintet foglalhatsz falut nyugodtan.
2010. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!