Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Binding of Isaacnek mi a...

A Binding of Isaacnek mi a teljes története?

Figyelt kérdés
Tudom hogy magdaine vagy ki a lánytesója volt de meghalt v nem tudom mi lett vele. Meg mit keres a pincében szinte az egész pokol? Egyik ismerősöm azt mondta Júdás mondta isaac anyjának hogy ölje meg én nem értem,úgyhogy megköszönném ha elmagyaráznák

2016. márc. 7. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A történet metafórikus és, kicsit összetettebb mint elsőre látszik de megprobálom elmagyarázni.Az alaptörténet amit az elején hallasz a biblián azon belül, "Ábrahám és, Izsák" történetén alapul azaz, isten megkéri a ábrahámot(vagy a játékban isaac anyját) hogy, ölje meg a fiát, hogy bebizonyítsa hűségét.Ezért Isaac a főszereplő neve(Isaac=Izsák).Lényeg a lényeg emiatt leugrik a csapóajtón és, ott van egy csomó dolog DE, ezek igazából csak Isaac képzeletének szüleményei.A pályák közt pedig láthatsz furcsa jeleneteket amik a való életének részei.A feloldható karakterek bibliai szereplők többségében(vannak kivételek de nem akkarok spoilerezni) amiknek, szeret beöltözni a főszereplő mint az egyik "harcok közti jelenetben" is látható.A csapóajtó pedig nem létezik, hanem a ládájába bújva "játszik".Ez természetesen nem hangzhat túl nagy indoknak egy ilyen világ elképzeléséhez de, ha alaposan megnézed a játék világát és, a harcok közti jeleneteket láthatsz olyan dolgokat mint, a macskája halála, az apja "elvándorlása"(fogalmam sincs mi lett vele) és, hasonló dolgokat.Tudom hogy nem tudtál meg mindent de, nem akartam túlságosan elspoilerezni a dolgokat.
2016. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, annyival kiegészíteném hogy tényleg volt egy lánytestvére is aki meghalt.
2016. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!