Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs go overwatch ban?

Cs go overwatch ban?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem,hogy egy ismerősöm,akit nem ismerek nagyon,de megkérdeztem mi történt és nem igazán értem.Na szóval az a lényeg,hogy elvileg csalt,de nem feltűnően és pár nap után ki is bannolták,de nem VAC-cal először,hanem "megbízhatatlan játékos" vagy mi és én utána néztem,hogy ilyen nincs is az ow-bannok között,hogy véglegesen kitiltott személy,csak ‘Nagyon bomlasztó (csalás),’ ‘Kissé bomlasztó (szemétkedés),’ és ‘Elégtelen bizonyíték.És akkor az a kérdés,hogy miért kapot előszőr "Megbízhatatlan" üzenetet ami nincs az overwatch-ok között és ami nem VAC szóval ezt mire kapja? Érzékeli,de még nem kap Vacot csak gyors kitiltja még mielőtt nagyobb kár okozott volna??

2016. febr. 28. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Valve egy szánalom ezzel az Overwatch rendszerrel. Annyi a lényeg hogy sokak bejelentették hogy hacker, majd egy "pro" játékos úgy ítélte meg hogy tényleg hackelt, így bannolták pár hétre.


A VAC akkor bannol ha belenyúlsz a játék mappájába... ami megint egy szánalom de mindegy...

2016. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1: Biztos sok embert erdekel, hogy Te hogyan oldanad meg a CS:GO anticheat rendszeret? Mesterseges intelligencia? Jutalom-alapu hack-feltoltes? Fizetett megfigyelok, moderatorok? Esetleg crawler infokra specializalva?


(Mellesleg a VAC a futasi memoriat is ellenorzi, de mivel ennek nagy az eroforrasigenye, sosem lesz teljesen tokeletes.)


Ezen kivul pedig azt az embert kellene meglincselni, aki kitalalta hogy "Forditsuk le a jatekot magyarra! Ettol majd mindenkinek egyertelmu lesz az osszes uzenet!"

Nem, sot ennek a kiirtasaval a kulonbozo silver 1es toxic jatekosok jelentos reszet lehetne szurni...

2016. febr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rohadt érdekes 10 éve a Steam az 1.6-on megcsinálta valami mágikus módon, bele lehetett nyúlni a játék mappáiba, skineket berakni, azonban aki hackelt egyből levágta a VAC.
2016. febr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:DD

Aranyos ahogy a hulyesegedet a hatarozottsagoddal kompenzalod.


1.6-ban azert nem cheatelnek az emberek, mert nincs ertelme. Ugyanugy megvannak az ingyenes es fizetos hackek, amik nincsenek detektalva.


A jatekfajlokat pedig azert nem szabad modositani, mert elonyokre lehet vele szert tenni. (Ahogy 1.6-ban is, csak tul vaksi vagy ahhoz hogy eszrevedd.)

2016. febr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bullshit.


Gyerekként több évig játszottam, egy időben be sem lehetett jönni semmilyen Steames szerverre nonsteamel. Érdekes nem is voltak csalók. Ilyen csicskaság volt hogy aki jól játszott ráfogták, de ennyi.


Amúgy nem is játszok a GO-val, de pofátlan a rendszere, és a Valvenél már csak az emberek szánalmasabbak, több száz dollárt elverni skinekre... 400 dollár egy skinért. #szánalom


Szokásos 12 évesek agyon butítása. Régen nem kellett ilyen a csének, lehetett vele játszani gyér grafika mellett is. Én sajnálom mind a 2000 forintot amit anno elköltöttem a GO-ra...

2016. febr. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kereslet-kinalat.


Nosteammel most sem lehet belepni, koze nincs hozza semminek.


Tudnam akkor minek osztod az eszt ha fogalmad sincs a dolgokrol.

2016. febr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még is anno a csalókat 10 perc alatt kiszűrtek. Valahogy érdekes hogy most hirtelen gondot okoz. 3 játékon át működött a rendszer, most nem.


Ja beáldozták a "kereslet-kínálat"-ért azt hogy minőséget alkossanak? LMAO

2016. febr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=pdU7wc94PFk


Ennyit az Overwatchról. Egy "atompro" eldönti hogy csalsz-e vagy sem.... #SzánalomtapsValve

2016. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miert, szerinted igy jatszik egy mlg pro?


Miert, szerinted jobb ha keves, fizetett nyikhaj kap teljes jogot?

Overwatchon keresztul nem 1 ember dont, hanem kulonbozo szintekrol tobb. Nem mondom hogy nem hibamentes, de ilyen jatekosmennyiseg mellett nem lehet csak moderatorokkal megoldani.

2016. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!