Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csinált a csaló admin?...

Mit csinált a csaló admin? (Cs1.6)

Figyelt kérdés

Ma jatszotam elsőnek és útoljara a magyar macsó szerveren!

Az admin csalt,(serency vagy alami hasonló nevű admin) én megírtam neki a véleményemet... Aztán kidobot a játék és még a CD-DVD lejátszót is kidobta, vissza akartam lépni de az egész cs lefagy a menű is akkad mint állat és a szerverek között a macsó szervere nem tudta rámenni mert azt irta hogy a szerver nem működik.


Kérdésem az lenne hogy, mit csinált a játékal a csaló admin?



(Remélem így már megfelel kedves moderátor! :) )


2016. febr. 16. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Mi, vadidegenek, akik ott sem voltunk, honnan tudjuk, hogy mi történt?

2. A saját szerverén minden admin teljhatalommal rendelkezik. Ha nem tetszik, nem kell ott játszani, lehet az eredeti, ellenőrzött Steames szervereken is.

3. Biztos, hogy az admin csalt?

2016. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne többen is mondták neki ő meg irta higy azt csinál amit akkar és nem az ő szervere... És mégcsak nem is fő admin.


De most valami vírust dobott a gépemre?

2016. febr. 17. 05:46
 3/4 anonim ***** válasza:
.
2016. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg egyre több a csaló admin, vagyis inkább a csalók úgy védekeznek az unfairplay, wallhack és aimbot miatt kapott kick, vagyis kizárás ellen, hogy ők maguk szervert bérelnek és úgy aimoznak és wallhackeznek. Aki szóvá teszi, azt kizárják.
2016. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!