Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ben miért nem BAN-olják...

GTA 5-ben miért nem BAN-olják ki a csalokat?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap, hogy nem futok bele csalókba és nem értem mért nem tudják kibanolni... Nem elég jó rá a rendszerük?

2015. dec. 9. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt már én is feltettem egyszer ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__7324483-g.. egyik válaszolóm válaszolt is a kérdésedre
2015. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok: szóval még hozzá teszem azt hogy ne törödj a hackerekkel keressél új sessiont illetve egy jó tanács mindig rakd be a bankba a pénzed amint tudod. mert ha egy olyan sessionba kerülsz ahol hacker robbant fel mindenkit akkor a pénzed elveszik.
2015. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl sokan játszanak, hogy kitudják egyből szűrni a csalókat. Bejelentések alapján szokták kibanolni az illetőket, de akkor is előtte ki kell vizsgálniuk tényleg csal-e az illető, vagy pusztán ,,rage report" történt (mikor valaki azért titulál téged hackernek, mert béna és megölted). Ez meg azért nem egy-két perc.
2015. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!