Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne egy nagyon fontos...

Joe$ kérdése:

Lenne egy nagyon fontos kérdésem (minecraft -tal) kapcsolatos (lenn)!?

Figyelt kérdés

Az elsô. :


Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy van egy sárkány és annak mindig

van felette egy lila színû csík.Evvel azt szeretném, hogy fölé ne a neve legyen fönn hanem pl.: Csirke és valamilyen színben (az írás) .


És úgy hogy egy percenként pl.:csirkét mutatja aztán harminc másodpercig az idõt.pl.: 16:45:23.


Légszives küldjetek linket vagy a parancsokat amit be írhatok a command blockba!?


A válaszokat elöre is nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!



2016. febr. 13. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A sárkánynak a lila az életereje, felette meg a neve van. Ezt command blockkal az életben meg nem változtatod, ehhez már mod/plugin kell, bár nem hallottam ilyen pluginról még életemben (lehet azért, mert én meg sokan mások is baromságnak tartjuk).
2016. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem baromság a szerveremre kellene és amit le írtál arra gondoltam!!!???
2016. febr. 13. 18:32
 3/4 anonim válasza:

[link]


[link]


télleg jo kérdés...ez talán segithet...

2016. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2016. febr. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!