Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a játék neve?

Mi lehet a játék neve?

Figyelt kérdés
Elkezdtem keresni egy játékot, nem nagyon emlékszek már a játék történetére ugyan is 7-éve játszhattam vele körülbelül. a lényeg hogy úgy kezdődik: 3 vagy 4 maffiával ki kell menekülni egy gyár féle a helységről, abból az egyik csaj többi fiú. mindegyiknek van különféle képessége, a játék kinézete lehangoló,sötét. egy kocsmába lehet fejleszteni a képességeid. lehet bankot rabolni. tulajdonképpen ez egy verekedős játék csak futkározni kell össze vissza. az utcán találhatsz embereket akik beléd kötnek. stb a vége az lesz hogy a rendőrség kapitányát meg kell verni. nos, ez nem tudom kijötte pc-re én xbox classicon játszottam ezzel a játékkal. aki tudja a játék nevét előre is köszönöm.

2016. febr. 11. 05:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Godfhather?
2016. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
godfather* ?
2016. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, ez a játék kicsit örült játék. amikor kimenekültök 3-an/4-en akkor kiválaszthatod hogy melyikkel viszed végig a játék menetét. van benne külön olyan játékmód hogy csak verekedhetsz a botokkal. tehát van story része és versus része is. olyan 2002-es játék lehet. az örül játék alatt azt értem hogy fiúval vel lehet venni női ruhákat meg át lehet operáltatni a játékos fejét egy teljesen más kinézetre. még egy ellenségnek a kinézetére is átlehet.
2016. febr. 11. 09:25
 4/11 A kérdező kommentje:
előre is elnézést a félre írásért. gyorsan gépeltem.
2016. febr. 11. 09:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod milyen cég adta ki vagy forgalmazta?
2016. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs. próbáltam rá keresni xbox classic játékoknál. de több ezer játék között nehéz megtalálni.
2016. febr. 11. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát meg próbálok ilyen játékot keressni de nem igérem hogy meglesz amit keressel...
2016. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is keresem,nem hinném hogy valami híres játék volt
2016. febr. 11. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos egyik se. tényleg nagyon ismeretlen játék volt. meg néztem az összes kiadott játékot xbox classicra de még ott se találtam rá
2016. febr. 11. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!