Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogy képzelnétek el a gta...

Ti hogy képzelnétek el a gta 6 ot?

Figyelt kérdés
én ugy képzelném el hogy visszahoznák vice city t a jelenbe vagy egy másik várost csinálnának és a régebbi időbe tennék bele pl.:80 vagy 90 évekbe vagy még a 70 es éveket képzelném el vele.bár jön a mafia 3 kiváncsi leszek rá hogy adja vissza mai grafikával a 60 as évet

2016. febr. 10. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!:D

Nem hülyeség ez a vice city teóriád, (ha lehet így nevezni) bár én nem hiszem, hogy ha egyáltalán lesz is gta 6 (nem követem a játékinfókat) akkor a múltba "raknák" vissza...

Talán úgy, hogy újra a jelenbe csöppenne az új rész, mint az eddigiek és minden megújulna. Minden modernebb lenne stbstb... Bár én a 4.után sem gondoltam, hogy lehet még tetőzni a dolgokat és látod, sikerült a Rockstarnak. A 6.részbe nem tudom milyen újdonságokat lehetne még a játékba pakolni, úgy hogy legyen bevétele is, de igazából lehetne fejleszteni az autókat,a mapot meg sok mindent, bár a grafika/animációk még mindig sok mai(!!) játékot vernek,nem mintha az 5 olyan régi lenne.:D (természetesen úgy, hogy azokon a bizonyos GTA határokon belűl maradjanak a tervezők)

2016. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
RockStar Games-röl azt tudni lehet hogy, ragaszkodnak régi játékaikhoz. eddigi részekből feldolgozták már új grafikával a: gta3-at lásd:gta 4,gta efelc. gta 5-nek is ugye most feldolgozták gta sanandreas los santos városát. Szóval lehetséges hogy vissza hozzák a régi jó kis vice city-t. de az se kizárt ha san fierrót vagy las venturást dolgozzák fel. én személy szerint a: vice city-nek vagy a las venturásnak örülnék. de az se kizárt hogy egy egész új várost raknak bele. de egyébként szerintem vice city-t akarják. és remélem úgy is lesz.
2016. febr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Yoni03 ***** válasza:
Örülnék, ha lenne egy Kelet-Európai beütése, és annak még jobban, ha a Kelet-Európai régióban játszódna a játék. Pl. Moszkva, Krakkó, Varsó, Kijev, és igen Budapest mását is el tudnám képzelni, és nagyon tetszene egy ilyen hangulatú játék. Nem tudom mennyi rá az esély, tudom, ott volt a IV-dik rész, ahol a Kelet-Európai beütés megvolt, de szívesen játszanék egy hasonlóval :D
2016. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Remélem hozza aszt amit az V-től vártam volna: Összekombinálja a GTA SA tartalmasságát és változatosságát, a IV komolyságával, részletességével. Történet és karakterek terén és a IV a mérce. Illetve jöhetne egy olyan Online rész mint az V-ben, csak normális árakkal és több tartalommal (több Heist és Contact Mission). Ha ezek megvalósulnak elégedett leszek a helyszín és a korszak mindegy, mondjuk jó lenne valami új.
2016. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Vice City remaket akarooook *-*
2016. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Én azt olvastam valahol, hogy az eddigi összes mappot

belerakják, de nem hinném hogy ez igaz!

Remélem hogy a GTA 6-ot kiadják Xbox 360-ra is!

2016. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jó lenne de mire kijön jó pár év, és már most sem adnák ki nagyon 360-ra, hát még akkor... Szerintem esélytelen,majd az új generációsokra fogják,meg pc-re...
2016. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

"Vice City remaket akarooook *-*"


Dettó!

2016. febr. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 :)
2016. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát remélem majd jó gta t kapunk,bár kiváncsi leszek mert leslie benzies kilépett a rockstarból
2016. febr. 14. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!