Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogy képzelnétek el a gta...

Ti hogy képzelnétek el a gta 6 ot?

Figyelt kérdés
én ugy képzelném el hogy visszahoznák vice city t a jelenbe vagy egy másik várost csinálnának és a régebbi időbe tennék bele pl.:80 vagy 90 évekbe vagy még a 70 es éveket képzelném el vele.bár jön a mafia 3 kiváncsi leszek rá hogy adja vissza mai grafikával a 60 as évet

2016. febr. 10. 23:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
mondjuk olvastam már olyan cikket(igaz régi 2013/14 es lehetett) hogy a gta 6 nak az alcíme az lesz hogy back to vice city,de mondjuk lehetne olyanis(most rátérek az 5 re és a 4 re)mint a iv nél hogy kiadnak egy dlc t mert az episodes from liberty city elég jóvolt és vittek bele ujjításokat főleg a ballad of the gay tony tetszett nagyon a bulizás,táncolás, stb. és a gta 5 nál is csinálhatnának egy ilyesmi 2 sztorijú dlc t vagy 1 sztorijút amiben ugyan csak 3 embert irányíthatnánk,én mondjuk nagyon örülnék ha a gta 5 höz kiadnának egy olyan dlc ét amiben megkapnánk lamart mint irányítható karaktert ugy mást nem igen tudnék elképzelni mondjuk ha egy olyan dlc ét kapnánk amiben visszahoznák a régi gta karaktereket cj t tommy t például de mondjuk annak nem örülnék ha ujra visszatérnénk az 1 főszereplős játékhoz mert már megszoktam hogy 3 mat lehet irányítani,de ha visszahoznák vice city t akkor a táncolást bulizást remélem beleteszik mint a ballad of the gay tony ba mert az nekem nagyon tetszett akkor
2016. febr. 14. 22:24
 12/19 anonim válasza:
nemrég olvastam hogy valószinüleg ps4/xbox one-ra se fog megjelennu csak majd a kövi genre
2016. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én annak örülék , hogy ha a Max Payne 3 ból lenne Rio!
2016. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 ZsoltyD ***** válasza:
Jó lenne egy jelen kori Vice City. Nekem mai napig kedvencem a Stories-al együtt. Bár én egy Magyarországi GTA-t is eltudnák viselni, mondjuk erre nagyon kevés esély van :D Kíváncsi lennék mondjuk egy 80-as, 90-es évekbeli Budapestre, korhoz illő zenékkel, járművekkel stb..., de egy jelen korúnak is örülnék :D
2016. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ZsoltyD ***** válasza:
[link] :D
2016. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 ZsoltyD ***** válasza:
Ez se rossz, de az előző jobban tetszik: [link] :D
2016. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2016. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én valami retros gta-t is eltudnék viselni,50-es 60-as évekbeli las venturast :D
2016. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Trevor. ***** válasza:
Én Vice City-t tudnám elképzelni, mint helyszín. Ugyanazzal a 80-as évekbeli Miami hangulattal, mint anno. Legyen rendes története (a GTAV ebből a szempontból vicc) és ne az Online részt helyezzék előtérbe, a singleplayer kárára. Majd 2020 körül talán megkapjuk az első trailert :D
2016. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!