Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Dying...

Mi a véleményetek a Dying Light-ról?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én gyorsan meguntam. Pár óra után.
2016. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, bár még nem játszottam vele. Sokak szerint jobb, mint a Dead Island. Az biztos, hogy van benne egy nagy plusz, ami a parkour.
2016. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én végignyomtam és nagyon élveztem jó játék. Jó a hangulata est ki sem mertem menni az épületből :D
2016. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*este
2016. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dead Island-nél ezerszer jobb, nekem nagyon tetszik, feltéve ha coop-ban nyomatom. Egyedül olyan magányos ugrálgatni, de többen nagyon élvezetes, a storyval sincs baj, és nagyon sok az akció. És igen, este lehetőleg ritkán mászkálj. :D
2016. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Imádom a parkour játékokat!

Dead Island és Mirror's Edge összegyúrva? Ne viccelj, nekem ez alap :D

2016. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hallottam jobb, mint a Dead Island, szóval elkezdtem... Szerintem borzalmas a Dead Island hez képest.

Azt hittem nagy plusz lesz ez a parkourozgatás, de inkább csak rohadt nagy unalom az egész.

Hard on nyomom, de szerintem olyan szintű az unbalansz a játékba, hogy az már telejsen az élvezhetőség rovására megy. Mikor 1 ütéstől képes vagyok full hp -n meghalni, majd az ellenfél vagy 2 pernyi ütlegelés után sem hal meg, hát nonszensz. Dead Isalnd nél ez soha nem lesz jobb, mert ami pluszt beleraktak az mind csak hátrány lett.

A küldetések meg soskzor elképesztően gagyik.

2016. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!