Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb zombis...

Melyik a legjobb zombis túlélőjáték, többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval azok közül, amik egyforma stílusúak:

Igazából csak DayZ-ről hallottam a legtöbbet, de azóta megszámolatlan ilyen játék jött, H1Z1 meg nem is tudom már

Engem az érdekelne melyik nem arról szól, hogy minden "sarkon" megöl valamilyen idióta ember, mert neki ez jó

Még akár singleben is lehetne tolni a játékot, ha már ennyi fogyaték van

Akik már próbáltak párat szerintük?



2016. jan. 30. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte az összes DayZ-klón (H1Z1, Rust, 7 days to die, stb) arról szól, hogy a tapasztaltabb, jó felszereléssel rendelkező játékosok a szerencsétlen kezdőket szívatják és gyilkolják, mert az olyan jó poén. A zombik csak díszletnek vannak, a többi játékostól kell rettegni.


A legjobb single zombis túlélő-játék a State of Decay.

2016. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi

Igen pont ez miatt nincs kedvem az ilyen játékokhoz :)

2016. jan. 31. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a DayZ-t tartom az összes hibájával együtt a legjobb túlélős játéknak. Igazából az, hogy összefutsz e játékossal vagy sem nagy részben a szerencsétől függ. A DayZ pályája órási sokszor még fullos szerveren sem találkoztam senkivel órákig pedig elég forgalmas helyeken mozogtam. Persze nem mondom volt olyan is, hogy isten háta mögötti helyen összefutottam mással úgy, hogy alig voltak a szerón. Szóval mondom ez igazából a szerencsén múlik, de igazából nem nehéz elkerülni az embereket ha ügyes vagy. Baromi sok fajta szerver van pvp, high loot, nevében "friendly" szervernek mondott, de lehet köze nincs hozzá..stb. Igazából a DayZ-n kívül én mással nem játszottam, de néztem videókat H1Z1-ről stb és ránézésre abszolút nem jönnek be.
2016. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!