Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tekken 3-ban PS1-en hogy...

A Tekken 3-ban PS1-en hogy lehet megszerezni az összes rejtett embert és ruhát? Ki a legerősebb, milyen erős technikák vannak?

Figyelt kérdés

Megkaptam az embereket True Ogre-ig és Gont, Végigvittem minden emberrel a játékot, így megszereztem a mikrofonfejű Eddy-t, akinek Tiger a neve :) Mivel úgyanazt tudja, ezért csak egy ruhát kaptam, nem egy embert :/

Dr. Boskovitch-ot pedig a Tekken Force Móddal tudom csak megszerezni? Ha végigviszem 4x? Nem igazán sikerül :(

A Theatre módban megvan már a zenéje :)

Jinpachit hogy tudom megszerezni? És az emberek extra ruháit?

Melyik emberrel a legkönyebb végigvinni, melyik a legerősebb? Milyen erős fogások vannak? Mi az a Chiken?

Öcsém látott Yoshimitsu-nak valami összezavaró támadását, hogy 3 lett belőle. Azt hogy kell? Vannak olyan támadások amik nincsenek leírva? Mit jelent a Commands-nál nehány karakternél a csillag?


Kérlek segítsetek


2010. márc. 28. 15:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nyomhatnánk egymás ellen pár menetet :D


Nézzétek meg a Tekken filmet is :)

Lehet nem néztem figyelmesen, de mintha Anna Williams kimaradt volna a harcból :/

2010. aug. 11. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!