Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek ha a Titan Quest...

Mit tegyek ha a Titan Quest Immortal Throne nevű kiegészítőjében eljutottam az Olümposzra és megöltem Typhon-t?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a következő lépés, eddig mindig írta hogy hova menjek, kivel beszéljek miután megöltem egy főszörnyet, de most nem történt semmi. Zeusz elmondta a saját beszédét, miután megöltem Typhon-t. A beszéd tartalmazta, azt is h "menj harcos, sok feladat vár még rád" szóval valami még van, plusz neten is olvastam hogy ez a kiegészítő 4 fejezetből áll és ez még csak a 3. volt. Vagy az Olümposz már a 4-nek számít?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. márc. 28. 15:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
Sajnos nem ismerem ezt a játékot de megpróbálhatnád Youtube-n :)
2010. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Youtube-on hogy gondoltad vagy hol? Ott is van ilyen úgymond kérdezős részleg? :D
2010. márc. 30. 23:08
 3/16 anonim válasza:
Nem nincs úgygondoltam hogy valamilyen részletet vagy a pálya nevét(ha van) beírod a keresőbe(nyilván angolul) nekem ez már sokszor segített:)
2010. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, majd próbálkozom! :) Ha mégis megtudsz valamit ezügyben vagy ismerősöd tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!
2010. márc. 31. 16:58
 5/16 anonim válasza:
Rendben körbe kérdezek mindenkit
2010. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
azt mondták csak be kell lépned valami portálba:)
2010. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Portálba?? Az Olümposzon csak egy portál van (tudomásom szerint), azon keresztül jutottam az O-ra és ha belemegyek ugyanoda juthatok vissza ahonnan jöttem, vagy másik városokba, ahol már jártam, de új helyre semmiféleképpen nem sztem. Vagy csak nem vettem észre egy másik portált??:D:D

Nagyon köszi amúgy, hogy ilyen segítőkész vagy, ha bármiben tudok segíteni csak szólj, az autók és a sport világában eléggé otthon vagyok:)

2010. ápr. 1. 21:45
 8/16 anonim válasza:
Rendben köszi:). A portálról meg semmit se tudok csak egy ember írta youtube-n hogy valami portálba kell bemenni :)
2010. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Áhh, értem.:) Hát akkor majd keresgélek!:) Hátha valami... Azért köszi szépen, illetve ha megtudsz valamit, akkor szólhatsz.;)
2010. ápr. 2. 02:12
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Te mocskos nagy balf*sz vagy megölöd typhont és annak a kerek aréna szerűségnek a jobb / felső oldala fele ott a victory portal ami irja hogy visszarak a főmenübe ( alap játéknál ) itt viszont Rhodos ba rak ( ami uj hely )
2010. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!