Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FarCry3 hogy lehet bejutni,...

808 kérdése:

FarCry3 hogy lehet bejutni, az észak-keleti BadTown-hoz tartozó, szigeten lévő börtönbe v. objektumba? Help me, mert megörülök?! ;-) xD?! (:-)

Figyelt kérdés
BadTown, Észak-Kelet legszélső szigete. Körbe falak, drótkerítés, őrök a kapunál, a falakon belül ég a tűz. Sárkányrepülő nem akar berepülni, egy helyen fel lehet mászni a falra, ott van egy lift, és megbontott drótkerítés. De nem lehet sehogy bejutni! Szétlőttem mindenkit, átkutattam a halottakat, C4, mindent próbáltam. Van bent néhány kincs. Tud valaki valami értelmes tanácsot adni?

#Far Cry #Far Cry 3 #Badtown #North-East
2016. jan. 24. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján ez valamelyik küldetéshelyszín. vagy Hoyt bázisa, vagy az utolsó helyszín a reptérrel. A küldetés alatt tudsz bemenni csak. Esetleg ha befejezted utána is, de ez nme biztos. Mindenesetre amíg a fő történetszállal nem jutsz el a megfelelő questig, addig nem bejárható ez a rész.
2016. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké értem, köszönöm! Haladok tovább, a történettel...Ment a felfelé mutató ujj. ;)
2016. febr. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!