Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben ti kit...

League of Legendsben ti kit szerettek midre? Kit/miért ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gondolkodom új hősökön, ezért vagyok kíváncsi véleményekre. Talán most ezek közül választanék:


Syndra. Sztem egész jó, bár nehéz, így sokat kell játszani ahhoz, hogy jó legyél, és mostanában a win rate-je is nagyon csökkent.


Ekko. Talán ő azért lenne jó, mert nem igazán van assasinom, és néhány esetben jól jönne.


Kassadin, ugyanaz mint Ekko. + Q-val távolsági, többivel közelharc, R teleport.


Malzahar. Nem nehéz, a közelharcosokat is meg lehet szivatni, viszonylag nagy sebzés és win rate... nem rossz sztem


Fizz: közelharcos, nagy sebzés, és a gyakoribb hősök ellen is megállja a helyét (gondolok itt Zedre, Yasuora..)


Galio: elég ritka, és Q-val nem mindig lehet ellenfelet eltalálni. Emellett viszont tankos és sebzése is van, sok hősnél counterként van feltüntetve.


Heimer: vele lehet szivatni embereket :p Bár nem minden esetben jó, hiszen távolsági harcosok ellen, ha tartják a távolságot, nem sebez beléjük a Q, és így kevés lesz neki a sebzése..


Ahri: nem rossz. nagy sebzés, nagy win rate, kifejezetten jó képességek.


Emellett már megvannak:

Lux: nagy sebzés, nagy win rate, alacsony töltési idejű R, imádom.

Diana: nagy Q sebzés, R-rel akár dupla terepolt.. meg minden más jó :D

TF: Néha elég gyenge, mostanában nem mondanám a legjobbnak, de el lehet vele is lenni.

Veigar: csak akkor pickelném, ha már tudnám, ki az ellenfél midese. Nagy sebzés, de néhány hős könnyen ki tudja kerülni.

Xerath: nagyon nagy hatótáv, szeretem őt is.

Zilean: hátránya, hogy egyetlen sebző képessége van, de ő is meg tud szivatni másokat. Ő sem a legerősebb most..

Annie: nem olyan rossz, gank + R-rel könnyű.

Kennen: nem rosszak a képességei, egyik kedvencem az ultija. Fontos Q-val minél többször találni el ellenfelet

Ryze: elég nehéz néha, és talán mostanában inkább topra vinném. nagyon alacsony a win rate-je is sajna


bocsi a sok dumáért.. ti kit vennétek meg?



2016. jan. 21. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló


Ez a winrate, meg "coutnerként vna feltüntetve"... pfffff. Legrosszabb hozzáállás. Meg ez apár eszmefuttatás, például heimernél... Ez így nagyon nem kóser.

Ezeket felejtsd el. Melyiekt vedd? Amelyiket kipróbáltad, és tetszik. Nem tudod kipróbálni? Vagy vársz ,vagy nézel videókat, gmaepalyeket, és eldöntöd, szeretnél-e vele játszani, avagy sem.


Synda és Galio a mainem. Ritkán látod? Igen. Nem jó a winrate? Lényegtelen. Mint bármleyik hősnél. Mehetsz te a legjobb win/los arányú hőssel, ha nem tudod kezelni. Hatalamas hátrány.

Ha galiot és syndrát jól használod, akkor cska a csapattól függ, mikor nyeritek meg a meccset.


Ezt külön kiemelném: "Annie: nem olyan rossz, gank + R-rel könnyű."

"Nem rossz"?:D Az egyik legdurvábban sebző hős, a Q-val ignyne farmolhatsz, 2 kéepsségével lestunolhaatod akár az egész ellenséges csapatot, supportnak is viheted...


Annyi mindent fel lehetne hozni az eszmefuttaásodból, ami negatívan befolyásolhatja ajátékbeli telejsítményed, hogy szerintem kezdj el nézni pár profit, és játszani lealgább palt szintű emberekkel, emrt csak a javadra válna.

Úgy hogy még az új hősök megvétele előtt rájózdj bele jobban ajátékba, tudj meg többet, mert ez így vissza fog ütni.

2016. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nálam a "nem olyan rossz" az azt jelenti, hogy jó :D Azért nem írtam róla semmi különöst, mert mostanában nem igazán játszottam vele. A win ratet csak ízért írtam, mert épp pont azokat nézegettem. Pont olyanokat találtam alul, akik sztem egész jók. Most nem is igazán azt kérdeztem meg, hogy "kit vegyek meg" hanem, hogy ti kit vennétek, kit szerettek, miért. Leírtam az én véleményem egy részét, várom a tieteket.


Természetesen minden hős jó, csak azt írtam, hogy pl. heimert inkább közelharcosok ellen pickelném.


Nekem sztem kialakult egy sorrend, Syndrával szeretnék játszani, és ehhez szeretném kérdezni, hogy kezdetben neked mennyire volt nehéz? Könnyebben v. nehezebben tanultad meg pl. mint más hősöket?

Aztán valami assasin: Ekko vagy Kassadin. Utána meg úgy is más hős fog megtetszeni :D


Köszi amúgy a választ

2016. jan. 21. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2003 óta Warcraft III-azok, és 2002-től 2007-ig atkívan CS-ztem.


Így nekem szindra kb bakfitty volt. Egy hőst iránxyítani és így csak pár skillshotra figyelni? Semmiség.


Syndrával egy ksi gond vna, hogy ha sokat pokeolsz, akkor hamar kifogysz. Jelenleg earlyben nem sebez eleget ahhoz, hogy ne kelljen 6-7x tlaálni a Q-val, hogy megölhesd az ellenfeled. ÍEz pedig hatlamas manaveszteség.


A Q+E combo sokaknak nem megy, ha ez nem megy, akor syndra felejtős. Elvégre így stunolsz. Ez után egy R-t nyomni, meg W-t... semmiség.

Csakhogy ehhez jó reakció idő kell, és jól kel lelőre látnod, mire száímthatsz, m ifog valószínáleg történi.. Ehhez peedig tapasztalat kell.


amti először írtam, az nem bántás vagy hasonló volt, egyszerűen ez jön le abból amti írtál. És tartom magam a válaszhoz, hogy nézz videókat, fejlődj, tanulj többet a játékról, és ígym ajd jobbna átlátod és jobbna dönthetsz.

2016. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én véleményem szerint a legjobbak ezek közül Fizzt és Ahrit éri meg megvenni.

Fizzel nagyon könnyű játszani és nagyon erős karakter.

Ahrival is nagyon egyszerű játszani és élvezetes is és szintén az egyik legerősebb mides.

2016. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veigarral 90%-os győzelmi arányom van. Egyedül Ryze és Fizz tud megszivatni mostanában.
2016. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!