Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL mid: Lissandra, Syndra,...

LoL mid: Lissandra, Syndra, Kassadin vagy Malzahar?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 16:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Syndra és Kassadin sztem egész jók, talán közülük választanék most, bár Zed és yasuo is meg tudja nehezíteni velük a játékot, márpedig mostanában belőlük sok van.

Lissandrának pont a közelharcosok jók, viszont mivel kicsi a hatótávja, a távolságiak könnyebben sebzik. Farmhoz jók a képességei.

Malzahar se rossz, E-t maxolva nagy sebzés a hősöknek, Q-val jó farmolás, Bár pl. Zed neki is nehéz ellenfél.

Ti kit szerettek jobban?

2016. jan. 15. 16:25
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Lissandra nem mides. Kassadin jelenleg nem épp a fénykorát éli. Malzahart inkább hanyagold,ha szerinted zed rossz match up neki. Szóval marad Syndra. Olcsó a Q és spamelni kell. Az ulti gyönyörű dmg-t oszt. Van stunja. Viszont nincs menekülő képessége szóval okosan kell vele játszani.
2016. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ez a négy közül kellene választanom akkor Malzahar.

Zed gondogat okozhat neki? Nem hinném..

Zed elultizik,mihelyst végetér az ultija egyből leultizod és ennyi volt zed.

Én például nagyon útálom kassát,idegesítő az e képessége,de nagyon.

2016. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Zeddel rohadt könnyű elverni egy marhazárt. Mire 6-os lesz mind a 2 zed vesz szépen egy higany semelyövet és malza ulti 0.

És szerintem a 4 közül syndra a legjobb.

2016. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ergo 1k+ gold elmegy 0dmg-re amivel azt éri el, hogy egy rod-os malzát nem fog megölni.
2016. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy jó Zed játékos igazából szinte mindenkit könnyen elver. Ezért gyűlölöm. Sztem párat jobban elver Malzaharnál... Ha Lissandrát megvenném, az szinte csak Zed miatt lenne.
2016. jan. 16. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló.

Nagyon sokan tudsz.

1k gold elmegy arra, hogy a malza ulti semmit ne érjen.

Számoljunk egy kicsit.

A selyem öv 1300 gold.

Egy fogazott tőr 1100 gold ami ad +20 ad-t és 10 páncéltőrést

és még vesz egy hosszúkardot ami +10 ad-t ad.

Így zed 2750 goldból szerzett magának +30 ad-t +10 páncéltörést(ami egy zed-nél elég komoly dolog) és még a malza ulti se fog sokat érni.


Egy roa 3000 és még ennek idő is kell.



És azt se felejtsd el, hogy zed több potival kezd és nem kell neki mana.

2016. jan. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Rendben akkor Zed elveri malzát is,sőt mindenkit ennyi erővel... Ezért van ott minden meccsen.Ja várj a 15%-os pick rate az nem minden meccs. De akkor egy kicsit nézzük.

Malza elég messziről farmol. Ergo zed ultival fogja megölni ahogy mondtad.Amint ráugrik Malza rá nyom mindent, hiába szedi le magáról a stunt az ultiból ugyan úgy megkapja a dmg-t. Ha meg zed az itemmel kezd akkor roa helyett zhonya. ~1200goldért armor. 10. percre már megvan a zhonya. Na már most malza az előtt le fogja burstolni zedet mielőtt a jel robbanna, utána már annyi dolga van, hogy elnyomja a zhonyát.

2016. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó tudod mit. Itt mindenben a skill dönt.
2016. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyébként úgy döntöttem Syndrát, utána Malzát veszem meg. Igaz, hogy Zed kb. mindenki ellen jó, de sztem meg lehet nehezíteni a játékűt egy Malzával, pl egy RoA, Zhonyával, + több gankkel.


Én titokban azt remélem, hogy lesz majd egy új hős, aki kifejezetten jó lesz Zed ellen.

2016. jan. 18. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!