Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ryze&LeBlanbc&Malzahar&Annie...

Ryze&LeBlanbc&Malzahar&Annie elég lesz (lent)?

Figyelt kérdés

hello.

Silver2 vagyok,idén (januárban,2014) kezdtem a játékot,majd ahogy júniusban meglett a lv30 felmentem s5-be promóval eszetlenül,de jövőre szeretnék gold teteje és plat x köré menni.

Mid laner vagyok igazából,legalább is ott vannak a kedvenceim.

Mikor meglett az s5 akkor"beletörődtem",majd csak ezzel a 4 champel mideztem,és ~ 300-400 gamem van összesen ,és úgy érzem már pörgetem őket,mint TF a zsugát,szerintetek elég lesz ez a 4 champ jövőre,ha kapom a midet?


2015. dec. 1. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
feljutni inkább jungler-rel lehet, vagy értelmiségi topossal.
2015. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én úgy hiszem,hogy minden szerepben meglehet nyerni egy meccset,hisz egy alistar teamfightokat ,meccseket dönthet el ,egy feldobással,healeléssel,pajzsal,a support vagy burster kidobásával vagy csak megvédi az adc-t,egy adc is ha kívülről kiveszi 6 lövéssel össz a midest &adc-t ,ésszel.

Én midre esküszöm,bár igaz,hogy jungelben meglehet alapozni egy meccset 1-1 kill adásával,de én midben hiszek ^^

2015. dec. 1. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lesz elég, ugyanis nem jutsz mindig midre.
2015. dec. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!