Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Syndicate-ről...

Assassin's Creed Syndicate-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Számomra az új Syndicate hatalmas csalódás, majdnem akkora, mint a 3 volt. A Unity kivételével az összes AC-val játszottam. Én úgy gondolom, hogy a Black Flag volt az utolsó AC, ami jó volt, sőt még a Rogue is tetszett, ha leszámítjuk, hogy mennyire rövid és hogy tele volt hibákkal, de a black flag után valahogy elindult a lejtőn a sorozat. Ti hogy látjátok?

2016. jan. 15. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Összesen két játékot kedvelek:

Skyrim és a Witcher

2016. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az AC 1-2 korrekt volt,onnantól kezdve folyamat esik a színvonal. Nem is értem, miért veszik az emberek. Meg úgy összességében Ubisoft játékot miért vesz valaki :D
2016. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, kérdező!
2016. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra az AC 3 és a Unity meg a Syndicate egy bugghalmaz! A fejlesztők kiadnak egy félkész játékot,és patch vagy update formájában akarják javítani a hibákat! Az 1-2,rogue és a black flag a legjobb!
2016. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Az 1-2,rogue és a black flag a legjobb!"


Szerintem is ezek a legjobbak.

2016. jan. 16. 14:56
 6/8 patrikosz macsos válasza:
A rogue és a 4 a legjobb ez teny azutan pedig az ac szeria nagyon szar lett vegyuk pl a unity trailere jo volt de csak enyi az a sok bag jatszhatatlana tette a jatekot meg arno 20 metert ugrot. Az assassin szeria lejart nincs mit mutatniuk meg a syndicate az sem tetszet nekem 2 testver karakter es kulon kulon kell oket fejleszteni az ac egy szar lett.
2016. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

100% ban egyet èrtek a black flag után a tervezők nem tudtak már mit felmutatni szoval a 4 után ugyan az a sztori ugyan az a tipikus ugrálsz ölsz játèkmenet èn most játszom a sindycate tel ès bevallom a grafika k@rva jó de amugy fos 70%grafika 30%bug 0%játèkèlmèny

Jó tulajdonságai:

Van benne vonat, hihetetlen nagy londoni pája, jó grafika

Rosz tulajdonsága:

Ha 5nèl több rendőr jön rád barhogyan álsz meghalsz, jó sok bug, mèg több bug, ès persze otvan mèg a bug, a küldetèsek abbol álnak hogy lopakodj ölj ugrálj ölj lopagodj beszèlgess.

Èn hüje voltam mert megvettem 6000Ft èrt de hs tudtam jogy ijen akkor ingyen se kellet volna szóval egy kalap sz@r.

2016. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na nem baj, idén szerencsére nem lesz új AC, legközelebb csak 2017-ben. Remélem ez azt fogja jelenteni, hogy nem egy összecsapott munkát kapunk, mivel több idő jut fejlesztésre.
2016. febr. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!