Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet probléma? Assassin's...

Brandon41 kérdése:

Mi lehet probléma? Assassin's creed syndicate

Figyelt kérdés
elindítrom az assassin's creed syndicate-et és amikor bent vagyok a menüben ha valamire rákattintok vagy várok egy kicsit akkor azt írja ki hogy acs.exe. működése leállt.Miért van ez? a játék eredeti,végig vittem már de azért szeretnék vele játszani,próbáltam már úrja telepíteni de ugyan azt csinálja,ha tudtok segítsetek légyszíves

2015. dec. 30. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

talán nem elég erős a géped? vagy az op. rendszered nem támogatja?

esetleg írd le a géped adatait hogy tudjunk segíteni...

cpu,vga,ram,op.rendszer. ezeket írd le kérlek nekünk.

2015. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a processzor amd fx 8350

videókártya msi r9 390

az operációs rendszerem meg windows 10

2015. dec. 31. 12:50
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és 8gb ram
2015. dec. 31. 12:51
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy hogy nem ez a baj mert szinte full grafikán kellene futnia
2015. dec. 31. 12:52
 5/7 anonim válasza:
Nálam is rossz néha. Igazából a windows10 miatt. A microsoft oldalán is írják, hogy néhány játék kilép meg ilyenek.
2016. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ez nem néha van hanem mindig amikor belépek a játékba, és a menüben ha várok egy kicsit, vagy valamire rákattintok akkor azt írja hogy ács.exe működése leállt
2016. febr. 2. 17:48
 7/7 anonim válasza:
Valószínűleg azért, mert nem eredeti a játék. Keresd meg hozzá a patcheket a neten. Ha eredeti, akkor magától letölti a Uplay hozzá.
2016. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!