Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starbound vagy Terraria?

Starbound vagy Terraria?

Figyelt kérdés
Melyik játékot ajánlanátok?

2016. jan. 4. 16:35
 1/3 kszk2 ***** válasza:

Terrariában sokkal több a content, boss, és minden más viszont rosszabb a grafikája.


A starbound egy bányász-szimulátor (Ki kell bányásznod új érceket hogy kibányászhasd a mégújabbakat, és így tovább). És (Nekem) állandóan összeomlik (Konkrétan akárhányszor meghalok).

Viszont jobb a grafikája :)



Még idén fog kijönni a Terraria - Otherworld ami állítóéag nagyon jó lesz.

2016. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy éve még a Starboundot ajánlottam volna, de mostanában mintha visszafelé haladnának a fejlesztéssel (sőt, sok helyen elkezdett belassulni és szaggatni, ami egy ilyen játéknál nonszensz). Kétlem, hogy valaha is megjelenne a végleges változat. Viszont sokkal-sokkal változatosabb, mint a Terraria (véletlen-generált bolygók, fegyverek, stb), és már a kezdetektől fogva úgy tervezték, hogy könnyen modolható legyen. Az egyik barátom dinoszauruszokat pakolt a játékába, a másik mech robotokat.

A Terraria viszont készen van, stabil, és jelenleg nagyságrendekkel több tartalom van benne, főleg ami a craftolást illeti.

2016. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a starbound csak annyival jött be jobban hogy vannak dobozok amikbe pakolha tsz + egymásra tudod őket rakni. nekem a terraria jobban bejött, nincs csúcs grafikája de nálam nem ez a fontos. Próbáld ki mindkettőt virágbolti verzióban, amelyik bejön azt vedd meg :) terrariahoz tudok ajánlani magyar szerver, 3 admin van, rendesek + nem 10en évesek :D de előbb singleben told ki, jöjj rá a játék minden csínjára bínjrára :) steamen téli vásárkor nagyon olcsó volt. De sztem a teljes árát is megéri. Majd írj nyugodtan ha kérdésed van a terrariaval kapcsolatban.
2016. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!