Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dishonored c. játékot...

A Dishonored c. játékot hogyan tudom gamepaddal játszani?

Figyelt kérdés
Van egy Manta MM812 Black Pad USB típusú kontrollerem de nem ismeri fel a játék, nem tudom irányítani. Mi lehet a gond?
2015. dec. 30. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy ez egy olcsó csúnyán mondva "gagyi" gamepad. Én is megjártam egy olcsóbb Speedlink gamepaddal. Bizonyos játékot fel se ismert, ahol felismerte, ott a funkció szarul vagy nem működtek egyáltalán. Vittem is vissza a boltba, kicseréltem egy eredeti Microsoft Xbox One gamepadra. Csak hát az 5x annyiba került mint az előző. (ami 4ezer Ft volt) Azzal minden működött rendesen úgy ahogy kell, felismeri minden, funkció mind tökéletesen működik. Csak hát elég zsebbenyúlós.
2015. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
xbox 360 vagy xbox one pc gamepad kell ehhez a játékhoz. Mást nem ismer fel. De ilyen a Shadow of Mordor is.
2015. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy gamer:D Neha 1-2 jatekot letoltok es beprobalkozok a gamepaddal.Talan majd 1x veszek egy normalisat:D Addig beerem a billentyuzettel.Koszi a valaszokat :)
2015. dec. 30. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csoda. Azok a vackok a műanyag árát nem érik meg, amiből a burkolatát fröccsöntik. Tényleg vagy Xbox kontroller, vagy semmilyen.
2015. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!