Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan érdemes belekezdeni a...

Hogyan érdemes belekezdeni a CS:GO-ba?

Figyelt kérdés
A steam akció alatt megvásároltam a játékot, mert már rég óta szerettem volna kipróbálni. Viszont még soha nem játszottam a sorozat egyik részével sem. Ilyenkor először offline gyakoroljam vagy mehetek online is? A kapott ellenfelek velem azonos szinten lesznek vagy bárkit kaphatok magam mellé? Mi a legjobb stratégia, hogy elsajátítsam legalább az alapokat?

2015. dec. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Tétre menő(rangra) játékmódot level 3-ig, addig belejössz a játékba. Utána mehet a versenygő/competetive/MM, hívd ahogy akarod. Kaphatsz olyan játékost, aki második harmadik stb. felhasználóját csinálja, így nem feltétlen lesz azonos szintű az ellenfél, de a játékosok nagy része az lesz. Persze mindenkinek vannak jó napjai meg rosszak. MM előtt érdemes bemelegíteni egy másik játékmódban.
2015. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
mivel 3as játékbeli szintig nem érhető el a match making (ranked) nyugodtam menjél casual-t (könnyedet). tanulgasd a mapokat, nézzél videókat, hol, hogyan, merre érdemes helyezkedni, gránátot dobni stb. Dust 2-t MMen messziről kerüld el, ott van a legtöbb csaló, mivel mennek rajta az 1.6os csalások is.
2015. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először tanulj meg lőni. Alapból AK-val hisz az a játék legpontatlanabb,cserébe egyik legerősebb fegyvere. Ha azzal megtanulsz lőni,a többi már gyerekjáték lesz. Ha van időd és kedved akkor a főmenüben fent a 'Meccsnézés' menünél tudsz nézni nagyszintű játékokat (Global,Supreme....)

Aztán menjél el könnyedezni és próbáld meg az aktív pályákat megtanulni (Dust2,Inferno,Mirage,Cobblestone,Overpass,Train,Nuke)

Majd ha 3. szint összejön (sok idő lesz,kb. 10000XP össz és meccsenként kapsz kb. 100-200at) menj egy versengőt,és ha nem megy annyira akkor gyakorolj még,és ha már úgy érzed,hogy tudnál játszani azok ellen akik ott vannak,akkor már mehetsz rendszeresen is.

2015. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz bőven időd a versengőig. Teljesen más a cs:go mint a többi fps, ha mondjuk Battlefield-eztél nagyon szokatlan lesz. Ja és kezdőknek kiváló az AUG
2015. dec. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne kezd el, én eléggé durván benne voltam ebbe a dologba, de 1300 játékóra után, azt mondom hogy csak az időmet, és pénzt dobtam ki, közel se annyira szórakoztató mint amennyi időt rá fogsz áldozni, de ha mégis akkor ha pl. vesztesz nézd meg a játékodat, mit rontottál el stb. illetve ha már olyan nova 1-2 körül fogsz járni (én supreme-ig jutottam) akkor gyakorolj aim mappokon, és tanuld majd be a smokeokat
2016. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 At At válasza:
Szerintem egyenlőre ne élő emberekkel játssz,játssz offline botokkal,mert ott belehet állítani a nehézségi szintet.
2016. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!