Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 4 DS 4 kontroller...

Play Station 4 DS 4 kontrollerrel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Azt szeretném megtudni, hogy a PS 4-nél ha van 2 db DS 4 kontrollerem, akkor hogyan tudom megoldani azt (az eszközpárosítás után), hogy a kezdőképernyőn egyszerre tudjam használni a két kontrollert?

Jelenleg ugyanis az a helyzet, hogy ha a másikkal is be akarok lépni (bekapcsolom), akkor automatikusan átvált arra a kontrollerre (és az világít kék színnel).

A PS 3-nál a kezdőképernyőn egyszerre akár több kontrollert is tudtam használni, szerintem ennek működnie kéne PS4-en is.

A játéknál is hasonló a helyzet ha ketten akarunk játszani, de ott egy vendég fiókot létrehozva engedi a játékot.

Tehát a kérdés, hogyan lehet beállítani (ha be lehet), hogy egy profilon (vagy fiókon) belül egyszerre több kontrollert is tudjak használni (akár játékban, akár a kezdőképernyőn)?

Az eszközpárosítás megtörtént mindkettőn.



2015. dec. 28. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben utánaolvastam a témának, angol oldalakon azt írják, hogy egy profilon belül nem lehet használni két kontrollert, a Sony így akadályozza meg a jogosulatlan használatot és védi meg a személyes adatokat. Együttes használat esetén a másikat vendégként kell beregisztrálni, így lehet játszani is többen.
2016. jan. 1. 11:53
 2/3 anonim válasza:

Köszönöm, hogy leírtad, amit megtudtál.

Pont most keresgéltem ebben a témában. Nekünk is 2 kontroller van, ha az egyik lemerül, akkor a másikkal ugyanúgy lehet tovább játszani.

Jól értem, akkor, hogy ha olyan játék van, ahol egyszerre szeretnénk használni a két kontrollert, akkor létre kell hozni egy másik felhasználói fiókot a másik kontrollernek? És akkor a főképernyőn két fiók lesz, ahova beléphetek? Gondolom belépek abba, amelyikben a játék van, amivel játszani szeretnénk és ha bekapcsolom mindkét kontrollert, akkor automatikusan érzékeli majd a másodikat is?

Bocsi a hülye kérdésekért, de abszolút kezdők vagyunk a témában :)

2016. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia :)

Szerintem nincs hülye kérdés, az a hülye, aki nem kérdez :D

Kérdésedre válaszolva, kicsit megkésve ugyan, de azt tudom mondani, hogy amennyiben ketten akartok játszani, a másik kontrollerrel is bejelentkezel és arra létre kell hoznod a vendégfiókot, play as guest, do not sign in, ezt kell megnyomni, ezután adott játékon belül használható mind a két kontroller, annyi jelentősége van csak csupán, hogy a trófeákat, ranglistapontokat stb. az adott kontrollerhez rendelt fiókhoz fogja hozzárendelni! Ami a vendég fiók esetében minden esetben el fog veszni, mert az nem egy állandó fiók, az adatok törlődnek róla, amennyiben a kontroller kikapcsolt állapotba kerül, ezt úgy lehet megoldani hogy még egy állandó fiókot hoztok létre, kétszemélyes játéknál pedig mindenki a saját fiókja szerinti kontrollert használja :)

2016. dec. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!