Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 - supportként mit...

Dota 2 - supportként mit tudok tenni, hogy többet nyerjek?

Figyelt kérdés

Főleg supportolok, az tetszik a legjobban. Ha sikerül összeszednem 4 havert, és ts-en kommunikálunk, meg persze ők tudnak játszani, akkor nagyon jól megy, hasznos tudok lenni. Ha egyedül játszok, akkor viszont katasztrófa, van néha olyan carry mellettem, hogy a szentlélek személyesen se segíthetne rajta... Telepakolok mindent wardokkal, egyértelműen látszik, hogy jön a mides gankelni, még pingelem is, de a carry meg kirohan fél hp-n keménykedni..

5k mmr-es haverjaimmal tök jól együtt tudok működni, soloban nekem 1,7k mmr-em van, és vért kell izzadnom, hogy nyerjen a csapat, mert sokszor az idióta oroszokon egyszerűen nem lehet segíteni semmivel.

Mit tudnék tenni, hogy a krumpli mmr fölé tudjak jutni, ahol talán normálisak a csapattársak?


2015. dec. 26. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen játékossal nem tudsz tenni semmit sem.

Ne supportolj, hanem válassz valami szar hőst, mint pl. Bloodseeker, Legion Commander, Slark, Meepo stb. és nyerd meg a játékot egyedül.

2015. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az unalmas :'D
2015. dec. 26. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is supportolok, jelenleg high skillben vagyok smurfön vele, de Very highra gyúrok. Amit én szoktam tenni, az az, hogy wardok mindig out of stock, próbálok counter wardolni is ha épp nagyon gazdag vagyok, meg ha van invis enemy akkor pumpálom ki a sentryket/dustot, később gem.


Laneben általában segítek a carrynek, folyton harassolva az offlanet (akár spellekkel is mehet simán), de persze ez azt feltételezi, hogy a carry tud last hitelni (3k-ban már tudnak, csak ugyanúgy tard mindenki). Aztán beszed 1-2 killt, pullolok neki ha kell, midet gankelek, smokkal ha kell, veszek supp itemeket: Mek, Glimmer stb.


Ha extra tardok a játékosok, akkor nem sokat tudsz sajnos tenni :/ maximum mikrofonba üvölts nekik hogy mit csináljanak, sajnos a 2k engem is eltántorított a suppolástól... ezért mainről inkább midezek/offlane.

2015. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hát a wardok nekem is mindig out of stock, plusz igyekszem dewardolni, pullolok, healelek, harassolok, bár attól függ, mit hozok, CM-el nem megyek ki a creepwave-en túlra, ogrével simán :D

Mostanában mondjuk egyre többször megyek inkább solozni, mert akkor legalább earlyben nem kell idióta lane-partnert elviselni :D

2015. dec. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!