Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most vagyok 30as szinten a...

Most vagyok 30as szinten a LOLban és nekifogtam rankedelni és, igaze az hogy 10 játékbol 5ot meg kell nyerjek h bejussak a Bronz Vbe?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Bronze V-ba nem bejutni kell, mivel az a legalja hely, ahová az abszolút szemét kerül.


Amúgy nem ajánlom, hogy ha most lettél 30 azonnal elkezdj rankedezni, szinte biztos, hogy nem leszel elégedett azzal, ahova kerülsz, aztán az embernek elmegy a kedve.

2014. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És kikerülni meg nagyon nehéz, ha alul találsz helyet. Egy jó duó társ kell, aki már silver teteje/gold aljás minimum. Egy szenvedés volt b3ből kijutni s5be, mert korábban túl sokat játszottam rankedet, mikor még noob voltam, és rossz volt az MMR-em. S4-ben meg már régen megvan a gold.
2014. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bronze V lehet maga a pokol.
2014. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!