Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA V-tel jatszom Ps3-mal ....

A GTA V-tel jatszom Ps3-mal . Az lenne a kerdesem hogy, hogyan kell tovabb jutni a meneten?

Figyelt kérdés

Azon a meneten amikor a terkepeden kb. (ki hogy nezi )halalfejek vannak (en halalfejnek nezem )

es narancssargak.


Az a baj, hogy mindig eljutok oda a halalfejekhez es , mindig atmegyem a menetet , de utanna megegyszer az van odairva hogy :jomjam meg megint azt a gombot . Megnyomtam, megint atkellett mennem A MENETET. FOLYTON ATMEGYEM AZT A MENETET , DE MINDIG UTANNA AZT IRJA KI HOGY MEGINT NYOMDD MEG A GOMBOT , MEGINT MEGNYOMOM ES MEGINT ABBA A MENETBE VAGYOK (UGYANABBA) , MEGINT ATMEGYEM ES IGY TOVABB...

Kb. 4-5-6 halalfej van a terkepemen , de nem tudom atmenni azokat sem, ugy hogy azok a terkepen eltunjon.

Hiaba megyem at a menetet ott is azt irja ki hogy nyomjam meg azt a gombot (amin a dzsojsztikon van) jo megnyomom, de utanna megint ugyanazt kell jatszanom ...baremennyiszer atmegyem azt a menetet megint azt irja ki hogy nyomdd meg azt a gombot , es nem tunik el a halalfej a terkeprol :/


Az a feladat abba a menetbe hogy 30 embert lojek le 1:59 belul.


Na es ezt Trevorral kellett megcsinalnom.

Hiaba veszem kezbe mondjuk: Franklint vagy Michaelt , ok nekik semmilyen kuldetesuk nincsen (marmint en nem talalom a terkepen , a messagesen , se a telefonba ahogy hivom fel a szemelyeket , ott se adnak kuldetest)


Trevornak van kuldetese cask...atmegyem , megint megkell nyomnom a gombot (es ugyanazt atkell mennem :hogy 30 embert lojjek le)

es barmennyiszer megcsinalom a menetet , nem tunik el a terkeprol sem a halalfej.

Mindegyik halalfejnel ez a feladat.

Es egyiknel se akar azt, amit en szeretnek :/


Es tudnatok segiteni ?

Tippeket adni a gta v jatekarol ami ps3-mon megy ?



2015. dec. 26. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elárulod, hogy nálad mit jelent a "menet", talán segíthetünk. Nem tudom értelmezni az olyan mondatokat, hogy "atmegyem a menetet".
2015. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat , azt hogy atmegyem a menetet=ami megvolt adva kuldetes, azt atmentem azaz megcsinaltam jol. Mert a végen azt írta hogy : Passed a vegen , amikor atmentem a jatek egyik menetet (a narancssarga szinu halalfejesnel)

... Ezt jelentene

De az a baj hogy hiaba csinalom a menetet jol, ugy hogy elvegeztem mivel, megint kiírja hogy nyomjam meg (azt) a gombot , megnyomom. Az történik ezután hogy ujra játszom , ugyanazt a menetet amit átmentem.

2015. dec. 26. 20:40
 3/9 Nemohalacska ***** válasza:

Ójaj. :D

Maradjunk annyiban hogy az átmegyek a meneten helyett elvégzem a küldetést.


A halálfejek (Rampage) nem fognak soha eltűnni ezzel van lehetővé téve az hogy később újracsinálhasd és jobb eredményt érj el benne ha akarsz. Egyszer meg kell mind az ötöt csinálni azt kész nem kell vele többet foglalkozni.

2015. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat, koszonom szepen a valaszodat :)
2015. dec. 27. 09:35
 5/9 A kérdező kommentje:

De...

Ha mondjuk mind az ötöt megcsináltam , és utánna nem ad küldetést , akkor , mit kell tennem ?

Valakit felkel hívnom ?

Vagy e-mailomon kapok valami értesítést?

Vagy vége az egész menetnek , ha nem kapok semmilyen hívást , értesítést vagy netán e-mailben valamilyen kis szöveget ?

2015. dec. 27. 11:57
 6/9 Nemohalacska ***** válasza:

Má megin a menet.. :D


Erre így nemtudok válaszolni mivel nemtudom hogy hol tarthatsz ezáltal fogalmam sincs mely küldetéseket/mellékküldetéseket csináltad meg eddig így aztse tudom megmondani hogy melyeket nem.

2015. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ok !

Köszönöm szépen a válaszodat


Remélem nem nagyon zaklattalak :)

2015. dec. 27. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Lemerem fogadni, hogy a getaway car-nál akadtál el. Amikor beülsz egy autóba nem jelenik meg a balfelső sarokban egy felirat?
2016. jan. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megvan h mit kellett csinálni , bekellett egy autóba ülni,mely 4-6 üléses ill.személyes és elkellett dugni egy olyan helyre ,ahol ,alig lehet megtalálni . Minden személlyel megcsináltam ,kivéve eggyel nem . És innen már jönnek a menetek... 😉😊
2016. jan. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!