Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lene a kérdésem hogy a...

Uchiha itachi kérdése:

Az lene a kérdésem hogy a blade_and_soul mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
a blade and soul na a eu s linkjét el tudnatok kuldeni mert le szetem a jatékot meg vartam a pecs et is a frisitést is meg minden lofaszt be jőn a jaték menuje és ki irja falied to conetin to server vagy valami ilyesmit ir ki mi lehet a baja ???

#HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.blade.and.soul nem.megy :S.mi.lehet?
2015. nov. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Csak open hétvégék vannak.

2. Megvetted a játékot?

2015. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kerdesbol otelve a #2 pont kizart, talan azt se tudja hogy b2p
2015. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szedtem, patch=frissítés, connect.


Amúgy meg kell venni a játékot ÉS úgy tudsz menni nyílt hétvégékre kipróbálni azt. De már nincs nyílt hétvége, meg nem is lesz, 2016 január 19-én indul rögös útjára a játék.

2015. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

uu fak akkor ne is probalkozak

de nem vetem meg a jatékot :S

2015. nov. 30. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is kell megvenni. De a fejlesztő weboldalán is le van írva tisztán.


Az európai szerver január 19-én indul. Addig azok játszhatnak a nyílt hétvégéken, akik megvettek legalább egy támogatói csomagot. Január 19. után ingyenesen letölthetővé és használhatóvá válik az EU verzió is.

2016. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!