Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam karácsonyon ti milyen...

Steam karácsonyon ti milyen játéko (ka) t vesztek? Nem tudok dönteni, annyi minden van. :D

Figyelt kérdés
AC Black Flaget meg Roguet azért leárazhatták volna, ezt a 2 játékot szemeltem ki...

#leárazás #Steam #steam karácsony
2015. dec. 24. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszek egy második CSGOt, mert így oda tudom adni ideiglenesen bannolt vagy magas rankú haveroknak.
2015. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a Steam létezik a világon, az AC IV-et 5 euróért vettem a múltkor a Gamersgate-en.
2015. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Just Cause 2 (humble bundlen vettem ócsón de ugye steam aktivációs kódot adnak, olcsóbb volt mintha most steamen vettem volna), a saints row 3al szemezek de ahhoz is kellenének DLCk, de úgy meg drága.. a gta 4 + EFLC-t sztem megfogom venni. de csak ha nem azt kapom karácsonyra :D a payday2 érdekelne mééég.. de ugye ott is azok a fránya DLC-k... meg a skyrim legendary edition. csak azzal az a baj h tört verzióval vagy 6x végig vittem :D lehet uncsi lenne..
2015. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bírod a Star Warst, a Jedi Outcastnak és Academynek mindenképp adj egy próbát, fityingekért mennek most. A Force Unleashed szintén egész jó, de az egy csöppet drágább.
2015. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 12 labours of Hercules 2-t vettem meg, mert 0,14 euró volt.
2015. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én meg a hercules első részét 14 centért :D annyit simán megér.

Egyébként Shadow of Mordor vagy egy Dishonored sem rossz, de nagyon fontos kérdés, te milyen játékokat szeretsz. Ajánlhat neked az ember pl sport játékokat, mikor magasról teszel rájuk és szerepjátékokat kedveled.


Amit én most vettem:

Elder Scrolls online

dishonored

shadow of mordor

witcher 3

insurgency


Persze kinek mi kell.

2015. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
insurgency jó játék! most kicsit drágább mint múltkor, én 2 euróért vettem (vagyis egyért mert a kártyákat amiket kapok eladom és összejött 1 euró xD), nekem jobban bejön mint a CS:GO. érzed hogy van ereje a fegyvernek, nem az hogy lövöd lövöd a gyereket és nem döglik meg.. kettőt rápukkantasz pisztollyal(!) és megmurdál. kivéve ha van páncélja de akkor is ott a heccsát. a sötét pályák a legjobbak. a sok barom mindig lámpával megy, én mindenféle irányzék nélkül, naturban tolom és darálom a népet. lehet sötétben is látni csak bele kell jönni. sokakat öltem meg úgy hogy kommandózott a sötétben én meg kiszurtam, bumm egy golyó és mentem tovább :D megéri az árát.
2015. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!