Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segiteni dönteni?

Tudnátok segiteni dönteni?

Figyelt kérdés
Anyum is meg apum is azt mondja hogy én döntsem el de én egyedül nem tudom. Szoval az van hogy van egy NokiamLumia 520-am de már vannak vele bajok, és nem tudom eldönteni hogy most vegyek egy iPhone 5-öst vagy egy xbox One-t. Kérlek ha tudtok segiteni minél hamarabb irjatok!!;)

2015. szept. 8. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Telefonálásra egy olcsóbb telefon is elég.

Az Xbox One egy komoly játékkonzol amivel böngészhetsz,Twitch-elhetsz, youtube-ozhatsz, játszhatsz kiváló multis játékok vannak vagy akár single attól függ te melyiket preferálod.

Szerintem egy Xbox One-al jobban jársz szerintem (nekem is az van) de ha a barátaidnak pl.PS4 van akkor azt válaszd hogy tudjatok együtt multizni coop gamek-et tolni.

2015. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!