Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim - Hearthfire DLC, ez...

Skyrim - Hearthfire DLC, ez ki lehet küszöbölni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan gondom lenne, hogy építettem egy házat, teljesen berendeztem, és elhelyeztem úgy a tárgyakat, ahogy nekem tetszik (pl.: ha egy tányér nem tetszett ott ahol éppen volt, akkor azt elvettem stb..) és pár nap múlva teljesen alaphelyzetbe állt, ezt valahogy ki lehet küszöbölni? Már ha értitek, hogy miről beszélek. Vagy csak azért csinálhatta, mert unalmamban túl sokat várattam egy helyben a karaktert ?


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. dec. 22. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Automatikusan újrateremtődnek a cuccok, ha sokáig vagy távol a háztól. Ha ez egy sima ház, akkor 10 napnál kevesebb időközönként menj be!
2015. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan ház, amit a dlc keretein belül lehet építeni, tehát nem a városban lehet venni. Kicsit meglepődtem, mert amik a városban vannak ott nem tapasztaltam ezt a jelenséget. Erre nincs valami kód, vagy beállítás, hogy ezt a 10 napot kikapcsoljam ?
2015. dec. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!