Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Hearthfire? TÖBBI LENT

Skyrim Hearthfire? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
az lenne a bajom hogy nekem meg van a legendary amibe elvileg benne van a hearthfire meg a dragonborn meg stb DLC-ék és a mappába is benne van de nem tudom, hogy, hogy kell elkezdeni elsőnek végig kell vinni a fősztorit? (Bocs ha van helyes írási hiba)

2015. szept. 9. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A heartfire már a játék kezdetétől, a dragonborn pedig az első high hrothgar quest után (ha jól tudom), a dawnguard pedig 10es szinttől elérhető.
2015. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen mindegy mit mikor csinálsz. Nem is kell új játékot nyitnod, a mostaniba is berakhatod aztán később ki-be kapcsolgathatod őket. Nem változtat meg semmit az alap játékon, csak hozzátesz.
2015. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nah oké köszi a gyors választ de hogy kell egyáltalán berakni a hearthfiret hogy tudjak telket venn házat építeni stb?
2015. szept. 9. 16:44
 4/19 anonim ***** válasza:
És igen ezt kihagytam amit az első írt, de ha már vagy 10 es és "elismert" dragonborn is akkor mindent csinálhatsz:D Hearthfirehöz meg nincs ilyen követelmény.
2015. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjáraton bent vannak a legendary edition miatt, valamikor a játék elején kellett kapjál egy levelet amiben benne van, hogy melyik telket kapod meg ingyen. De megnézheted, hogy a menüben van e add-ons, szerintem kell legyen.
2015. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi de hol aktiválhatom a hearthfiret be kell rakni valami mappába mert a játék nagy mappájába van olyan mappa ,hogy tools és ott nincs semmi talán oda vagy mi?
2015. szept. 9. 16:49
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem, semmit sem kell csinálnod. Indítás előtt aktiválod és kész.

[link] itt megtalálsz róla mindent

2015. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De nem jó nem kaptam semmilyen levelet se semmit nem indítsa be meg semmi de még is megvan ez most hogy van?
2015. szept. 9. 17:04
 9/19 anonim ***** válasza:

Most csak a heartfireről van szó, vagy egyik sem indul el?

Mert tudtommal a heartfire eseteében (és a többinél is egyébként) nem jön levél.

A dargonborn úgy indul el, hogy elvégezted a high hrothgar questet és utána valamikor megtámad 2 cultist. Tőlük lootolsz egy levelet és abban lesz info.

A dawnguard level 10 után nyílik meg. Vagy egy őrtől hallasz róla a városban, vagy egy ork (Durak a neve) állít meg és kérdezi, hogy akarsz- e csatlakozni.

Az örökbefogadás és házasság bármikor elérhető ha van 1 házad. Akár te építetted, akár vetted a városokban. A házépítés onnantól válik elérhetővé, hogy elvégzel pár küldetést Falkreath, Dawnstar, Morthal jarljának és vehetsz telket.

2015. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oké de kb mikor lehet morthal ba venni házat?
2015. szept. 9. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!