Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Dead...

Mi a véleményetek a Dead Island c. játékról?

Figyelt kérdés
Tetszik? Nem tetszik? És miért? Végigjátszottad, ha nem akkor mennyit játszottál vele?

2015. dec. 17. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett, a végkifejlettől eltekintve. A Riptide-ban pedig újra ellőtték ugyanazt.
2015. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan béna játék véleményem szerint. Többen toltuk Steam ingyenes hétvégén, de egyikőnk sem bírta 2 óránál tovább, kevés ilyen monoton, repetitív elemekkel telerakott valamivel játszottam eddig. Csúnya grafika, laggoló szerverek, unalmas küldetések, tényleg nem sok dolgot tudok felhozni mellette, talán ha ilyen nagy zombifanatikus vagy és már kijátszottál minden zombis játékot a világon, akkor egy próbát megér, de amúgy nem ajánlott. Az egyetlen pozitív dolog a játékban a trailere.
2015. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haverral egy végigjátszást megértek de nem nagy szám játék, könnyű + nem is félelmetes, pedig lehetett volna félelmetesebb elemeket is belerakni pl a csatornába.
2015. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul unalmas volt.
2015. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokakkal ellentétben nekem nagyon tetszett, tetszett a gyűjtögetés, a trancsír, a fejlődési rendszer és a kraftolás.
2015. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!