Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Dead...

Mi a véleményetek a Dead Island játékról?

Figyelt kérdés
Néztem pár gameplayt,nagyon megtetszett,szép a grafikája is és elég izgalmasnak tűnik.Viszont sok helyen olvastam,hogy unalmas,ti ajánljátok a játékot? megvan benne a "túlélés feeling"?
2013. aug. 14. 23:49
 1/6 GeorgeJager válasza:

Szerintem nincs meg :D Több túlélés van egy minecraftban

De grafika el megy történet meg száraz és csak zombi hentelés a jó benne

Bár próbáltak valamicskét nyomni a történetbe de tényleg nem akarlak befolyásolni olyan 75% -80% de nem a történet szerint

De itt pontosítom :

-Játékmenet:8

-Hangulat:9

-Grafika:9

-Hangok:7

-Összességében:8

2013. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékelést :) jöhetnek még a vélemények...
2013. aug. 15. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne, nekem tetszett. Viszont amit sokszor hallani, hogy bugos, sajnos igaz. Már kb. a felénél tartottam a játéknak, mikor gondolt egyet és az egyik küldetés végénél kifagyott.


Mozgattam az egeret, az egész pályát betudtam látni/járni (nem tudom pontosan hogy hívják ezt), és amikor kilépés után újraindítottam, a legelejétől kellett kezdenem. De voltak még kisebb-nagyobb hibák.


A túlélés feeling tényleg nem olyan nagy, inkább olyan készülődős, gyüjtögetős érzésed van. Szintlépések, fegyverek készítése, egyre erősebb ellenfelek legyőzése és segítséget kell nyújtanod másoknak - így tudom tömören leírni a játékmenetet.

2013. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sztoris dologban egyetértek az elsővel, tényleg nincs semmi olyan történet, ami megfogna. Ettől függetlenül azért azt mondom, érdemes kipróbálni.
2013. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb baj velük az hogy nem adják vissza azokat az érzelmeket amik mind a kettő trailerbe vannak. Am ha zombi hentelősre vágysz akkor jó. :D
2013. aug. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát eleve élveztem nagyon izgalmas volt de aztán átváltozott semmi új nincs mindig ugyan olyan fajta küldik voltak és hát meguntam. ezért 1 hetes pihenőket hagyta 1 napos játszás után úgy vittem végig. :)
2013. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!