Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 hiba, , segítség...

The sims 3 hiba, , segítség kellene?

Figyelt kérdés
Megvettem a sims 3 eredeti cdt már párszor váltottunk gépet ezért volt használva a cd rendesen ,viszont az utolsó 2cm ami feltöltést jelzi megáll és nem megy tovább hibát ír ki.Hol tudom letölteni netről a sims3 úgy hogy a saját kódomat használva jó lesz mert vannak kiegészítő lemezeim is és azokat is felszeretném rakni.

2015. dec. 12. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok hozzáfűzni hogyha már egyszer fel volt telepítve akkor még egyszer már nem lehetséges, mert minden kód csak egyszer felhasználható. Lehet ez volt a hiba, de nem hiszem.
2015. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ha az embernek új gépe lesz akkor magyarul feleslegesen vette meg majd az összes kiegészítőt is hozzá mert nem lehet utána telepíteni?a saját eredeti játékokról van szó,ha meg tényleg így van akkor elég hülye volt aki ezt így találta ki nem gondolva arra hogy esetleg a vevő majdan egyszer számítógépet fog cserélni
2015. dec. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!